کد خبر: 57496 A

«دشمن با هدف ناکام کردن توان اقتصادی کشور و فلج کردن بخش‌های مختلف به ویژه تولید، تحریم‌ها را سازماندهی کرد اما اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید ملی جواب داد.»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان آمادگی حوزهٔ فعالیت خود را برای توسعه بسیج کارگری و فعال‌تر کردن نقش آن در صحنه‌های کار و تولید اعلام کرد.

به گزارشایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، سید خلف موسوی در نشست مجمع شورای عالی قشر کارگری اظهار داشت: باید با درک شرایط بین المللی و شرایط سختی که دشمنان برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کرده‌اند، مسیر توسعه را با حضور افراد متعهد و نخبهٔ بسیجی هموار کرد.

موسوی برنامه ریزی دشمن را اقتصادی برشمرد و عنوان کرد: دشمن با هدف ناکام کردن توان اقتصادی کشور و فلج کردن بخش‌های مختلف به ویژه تولید، تحریم‌ها را سازماندهی کرد اما اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید ملی جواب داد.

موسوی با اشاره به صادرات کالا به عراق و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس خاطر نشان کرد: اکنون اقتصاد ما پویا است و نمونه‌اش هم شرکت فولاد خوزستان است که امسال حداقل ۴۰۰ هزار تن افزایش تولید نسبت به سال پیش داشته است.

موسوی ورود بسیج را در امر اقتصاد و تولید با توجه به ظرفیت وتوان بالا راهگشا خواند و افزود: استان خوزستان باتوجه به قابلیت‌های بالا به دلیل چهارفصل بودن و نیز مرزهای مشترک آبی و خاکی با کشورهای همسایه و وجود منابع عظیم خدادادی دارای فرصت‌های اقتصادی بسیاری است که باید بیش از پیش از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

بسیج کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر