کد خبر: 67254 A

فرماندار اعلام كرد:

خلاصه: «این دو کارگاه برای آموزش کشاورزی، تاسیسات و پکیج حرارتی از ابتدای امسال و با ظرفیت پذیرش ۳۲ هنرجو راه اندازی شده است.»

فرماندار گیلانغرب از افزایش دو کارگاه آموزشی فنی و حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: هم اینک هنرجویان و علاقه مندان به یادگیری مهارت‌های فنی در ۱۱ کارگاه، آموزش می‌بینند.

«اردشیر رستمی» با اعلام این حبر افزود: این دو کارگاه برای آموزش کشاورزی، تاسیسات و پکیج حرارتی از ابتدای امسال و با ظرفیت پذیرش ۳۲ هنرجو راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: در ارزیابی استانی صورت گرفته از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گیلانغرب در یکسال گذشته، این مرکز با ۳۴۹ هزار و ۷۹۴ نفر ساعت آموزش از رشد ۱۱۲ درصدی عملکرد آموزشی برخوردار بوده و در میان ۲۱ مرکز فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه رتبه دوم را بدست آورده است.

رستمی با بیان اینکه بازدید همگانی بمنظور آشنایی با توانمندی‌ها و خدمات کارگاهی و آموزشی این مرکز برای ۱۰ روز برنامه ریزی شده، اظهار کرد: علاقه مندان می‌توانند در این ایام با مراجعه به مرکز فنی و حرفه‌ای از نزدیک با نحوه ارایه آموزش و شرایط حضور در این کارگاه‌ها آشنا شوند.

فرماندار گیلانغرب گفت: ۱۷۶ کار آموز و هنرجو اینک در ۱۱ رشته آموزشی فن ورز اسکلت فلزی، جوشکاری، کاشی کار درجه یک، تاسیسات و پکیج، فن ورز خطوط زمینی برق، اتومکانیک، رایانه و کشاورزی مشغول کسب مهارت‌های آموزشی هستند.

رستمی با اشاره به استقبال خوب جوانان و نوجوانان از دوره‌های کسب مهارت این مرکز خاطرنشان کرد: آموزش‌های ارایه شده به کارآموزان و هنرجویان در این مرکز بصورت رایگان انجام می‌شود و پس از پایان هر دوره به قبول شدگان گواهینامه معتبر با کد استاندارد بین المللی اعطا می‌شود.

فنی و حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر