کد خبر: 7190 A

رئیس کانون بازنشستگان سمنان:

بسیاری از بیمه شدگان با ارسال مدارک پزشکی به بیمه دی بعد از گذشت ماه‌ها هنوز نتوانسته‌اند هزینه‌های درمان خود را دریافت کنند.

رئیس کانون بازنشستگان شهرستان سمنان گفت: بازنشستگان با انعقاد قرارداد مجدد با بیمه دی که توانایی ارائه خدمات به بازنشستگان را ندارد و به تعهدات بیمه‌ای خود پایبند نیست اعتراض دارند.

حبیب الله محقق با بیان این مطلب به ایلنا گفت: هر روزه تعداد زیادی از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با مراجعه به کانون از نحوه خدمات درمان تکمیلی بیمه دی شکایت کرده و از کانون خواستار پی گیری مشکلاتشان هستند.

او با تاکید بر ضرورت بیمه تکمیلی برای بازنشستگانی که عمدتا دارای کهولت سن هستند، اظهار داشت: مسئولان کانون و سازمان تامین اجتماعی به نارضایتی‌های بازنشستگان از بیمه تکمیلی دی توجهی نکردند و مجددا با این بیمه گذار بدون نظر کانون‌های استانی و بازنشستگان قرار داد امضاء کرده‌اند.

رئیس کانون بازنشستگان سمنان با طرح این پیشنهاد که اختیارات بیمه تکمیلی بازنشستگان به دفا‌تر کانون‌های سراسر کشور واگذار شود عنوان کرد: هر کانون بطور مجزا می‌تواند با انتعقاد قرار داد با بیمه گذاری که به تعهدات خود پایبند است قرار داد امضاء کند اما در شرایط فعلی کانون‌ها هم اکنون به علت عدم دسترسی به بیمه گذار نمی‌توانند پی گیر مشکلات بازنشستگان باشند.

او اضافه کرد: بسیاری از بیمه شدگان با ارسال مدارک پزشکی به بیمه دی بعد از گذشت ماه‌ها هنوز نتوانسته‌اند هزینه‌های درمان خود را دریافت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر