کد خبر: 85077 A

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:

چکیده: «از روز دوشنبه 10 تیرماه مابه‌التفاوت مربوط به افزایش مستمری‌ها چهار ماه نخست سال 92 پرداخت می‌شود/ این پرداخت‌ها همراه با مستمری تیر ماه و بر اساس حروف الفبا خواهد بود/ به افرادی که مستمری تیرماه را قبلا گرفته‌اند نیز مابه‌التفاوت چهار ماهه پرداخت می‌شود».

پس از گذشت سه ماه از وعدههای بی سرانجام مسئولان سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت حداقل مستمری 700 هزار تومانی به کارگران بازنشسته سرانجام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از روز دوشنبه 10 تیرماه مابه‌التفاوت مربوط به افزایش مستمری‌ها چهار ماه نخست سال 92 پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید مرتضوی در نشست هفته گذشته شورای معاونین سازمان افزود: با توجه به مصوبه مورخ 1392/4/4 هیأت امنای سازمان بخشنامه و آئین نامه مربوطه تدوین و پس از رفع اشکالات و نواقص مصوبه قبلی هیات امناء لیست متمم پرداخت این مبالغ که مربوط به 4 ماه نخست امسال است به تمامی استان های کشور ابلاغ شد.
وی افزود: با توجه به این که حقوق تیر ماه طبق روال سابق و بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود، این دستورالعمل از روز دوشنبه 1392/4/10 در سراسر کشور اجرایی شده و افرادی که از این تاریخ نوبت دریافت حقوق تیر ماه آن‌ها باشد، حقوق تیر ماه را به همراه این افزایش 4 ماهه و به صورت یک جا دریافت می‌کنند.
مرتضوی اضافه کرد: افرادی که بر اساس حروف الفبا قبل از تاریخ 92/4/10 حقوق تیر ماه خود را دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند به بانک رفاه مراجعه و افزایش 4 ماهه نخست سال را دریافت کنند.
وی ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله بتوانیم در سال جاری خدمات بیش‌تری به بازنشستگان و مستمری‌بگیران به گونه‌ای که در تراز شأن آنان باشد، ارائه کنیم.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به برگزاری انتخابات پرشور مردم در خرداد امسال و تحقق حماسه سیاسی و همچنین مأیوس شدن دشمنان نظام گفت: هم اکنون نوبت تحقق حماسه اقتصادی است و سهم سازمان تأمین اجتماعی در این موضوع بسیار مهم و قابل توجه است.
مرتضوی با اشاره به این که خدمت صادقانه و تأثیرگذار به مردم، ‌بخشی از پازل حماسه اقتصادی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: همه همکاران محترم در سازمان باید خدمت به مردم و تحقق شعارهای سازمان را سرلوحه خود قرار دهند تا موجبات رضایتمندی همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی فراهم آید.

 

سازمان تامین اجتماعی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی کارگران بازنشسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر