کد خبر: 10290 A

در نشست شهردار منطقه ۲۱ با نیروهای انتظامی منطقه عنوان شد؛

پس از روی کار آمدن دکتر قالیباف در شهرداری تهران که زمانی فرماندهی نیروهای انتظامی را عهده دار بودند تعامل بین پلیس و شهرداری بیشتر و پررنگ‌تر شده است و این دو نهاد انتظامی وعمرانی و خدماتی در راستای خدمت رسانی بیشتر و با کیفیت بالا‌تر به شهروندان مکمل هم هستند.

ایلنا: شهردار منطقه ۲۱ به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به پاس قدردانی از زحمات و خدمات ارزنده نیروهای خدمتگزار ناجا در نشستی صمیمانه با پرسنل اجرائیات منطقه، سر کلانتری‌ها و پلیس راهور از آن‌ها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

به گزارش ایلنا،مصطفی سلیمی شهردار منطقه ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات آن‌ها گفت: از ستون‌های اساسی و پایه‌ای در هر کشور بحث وجود امنیت و آرامش در آن است و این مهم جزدر سایه داشتن نیروی انتظامی مقتدر و قابل اعتماد محقق نخواهد شد.

وی افزود: شهروندان هر جامعه در اولین گام از مسئولان خود امنیت و ثبات را خواهان هستند و خواسته‌ها و نیازهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خود را در اولویت‌های بعدی قرار می‌دهند، چرا که اگر امنیت وجود نداشته باشد زمینه و شرایط برای نیل به دیگر خواسته‌های آن‌ها فراهم نخواهد شد.

شهردار منطقه ۲۱ اظهار داشت: باید از حریم مقدس نیروهای انتظامی دفاع شود چرا که این افراد در بسیاری از مواقع مظلوم واقع می‌شوند و علاوه بر گرفتاری‌ها و مسئولیت‌های خود باید پاسخگوی عملکرد نامناسب دیگر مسئولان باشند. نیروهای ناجا باید مظهر اقتدار همراه با عطوفت، امنیت و برقراری آرامش در جامعه باشند و خود را جدا از شهروندان ندانند و مدیران تصمیم گیر و اجرایی هم باید پاسخگوی عملکرد حوزه خود باشند و از سرریز مشکلات مدیریتی خود به حوزه امنیتی و انتظامی پرهیز نمایند.

سلیمی گفت: تعامل پلیس با شهروندان باید بیشتر و دوستانه‌تر باشد چرا که ملت ایران مردمی خوب، فهیم و همراه هستند و در طول نظام جمهوری اسلامی نشان داده‌اند در هر زمانی که نیاز به وجود و حضور آن‌ها در صحنه‌های دفاع از نظام بوده است به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کرده و این موضوع در دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن بیشتر خود نمایی کرده است و مسئولان باید همیشه قدردان آن‌ها بوده و کشوری مقتدر با ثبات و با امنیت بالا برای حضور، کار و فعالیت و امرار معاش شهروندان ایجاد کنند که قطعا با نیروهای مومن، متعهد، مردمی و زحمتکش نیروی انتظامی محقق خواهد شد.

همچنین در ادامه مراسم سرهنگ عباس‌نژاد سر کلان‌تر هفتم فاتب هم ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و تقدیر از شهردار منطقه ۲۱ گفت: پس از روی کار آمدن دکتر قالیباف در شهرداری تهران که زمانی فرماندهی نیروهای انتظامی را عهده دار بودند تعامل بین پلیس و شهرداری بیشتر و پررنگ‌تر شده است و این دو نهاد انتظامی وعمرانی و خدماتی در راستای خدمت رسانی بیشتر و با کیفیت بالا‌تر به شهروندان مکمل هم هستند.

وی افزود: حوزه‌های کاری و فعالیت‌های نیروی انتظامی در مواقعی گسترده‌تر از وظایفی است که برای آن‌ها در قانون نوشته شده است و این در صورتی است که امکانات و تدارکات مورد نیاز برای این امر تعبیه نشده است و این موارد مشکلات متعددی را برای نیروهای انتظامی به وجود می‌آورد.

در ادامه جلسه سرهنگ پرستاری سر کلان‌تر غرب پلیس راهور نیز با بیان اینکه باید در ماه یکبار طبق مصوبه شورای ترافیکی جلسه‌ای با حضور شهردار منطقه در خصوص حل معضلات ترافیکی و تصادفات داشته باشیم گفت: منطقه ۲۱ در خصوص مسائل ترافیکی مشکلات چندانی ندارد و فقط تا حدودی بار ترافیکی در جاده مخصوص و بزگراه آزادگان دیده می‌شود که با رفع آن چندان مشکل خاصی را در پی ندارد.

وی افزود: بیشترین مشکل در زمینه مسائل و معضلات ترافیکی در سطح منطقه بحث تصادفات، بخصوص تصادفات عابرین پیاده و در پی آن کشته و مجروح شدن این افراد است که باید تدابیر خاص و ویژه‌ای برای حل این معضل با کمک شهرداری منطقه اتخاذ شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر