کد خبر: 103303 A

مدیركل پیش بینی سازمان هواشناسی به ایلنا خبر داد:

بارش ها تا دو روز آینده در گیلان و تا حدودی در مازندارن پیش بینی می‌شود از این رو فردا احتمال آب گرفتگی عمومی در استان گیلان رخ خواهد داد.

ایلنا: مدیركل پیش بینی سازمان هواشناسی، از كاهش دمای هوا در كشور به ویژه تهران خبر داد.

"عبدالرضا امیدوار شهری" در گفت و گو با ایلنا، با بیان اینكه از امروز در برخی نقاط سواحل دریای خزر به ویژه گیلان بارش پراكنده باران پیش بینی می‌شود‏، افزود: بارش‌ها تا دو روز آینده در گیلان و تا حدودی در مازندارن پیش بینی می‌شود از این رو فردا احتمال آب گرفتگی عمومی در استان گیلان رخ خواهد داد.

وی با بیان اینكه از روز پنج‌شنبه بتدریج بارش در سواحل غربی دریای خزر كم شده و بر شدت بارش در سواحل شرقی دریای خزر افزوده می‌شود، ادامه داد:‌ در این مدت دریای خزر مواج خواهد شد.

مدیركل پیش بینی سازمان هواشناسی همچنین تصریح كرد: از فردا در شهرهای شمالی آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز و استان خراسان شمالی شاهد افزایش ابر و رگبار پراكنده رخ خواهد داد همچنین در ارتفاعات جنوب شرق و دامنه‌های جنوبی زاگرس افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.

امیدوارشهری گفت: امروز و تا روز چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های هرمزگان، كرمان و شرق فارس بارش پراكنده باران دور از انتظار نیست.

وی از كاهش دمای هوا در كشور خبر داد و گفت:  از روز چهارشنبه دمای هوا 3 تا 4 درجه كاهش می‌یاد از این رو هوای تهران نیز در روزهای آخر خنك‌تر می‌شود.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر