کد خبر: 103337 A

به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا(ع) مراسم عصر شعر رضوی با حضور شاعران فرهیخته در موزه هفت چنار برگزار خواهد شد و از شاعران با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل می آید.

ایلنا:‌ شهردار منطقه 10، از اجرای ده ها ویژه برنامه فرهنگی و قرآنی به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و ولادت ثامن الائمه امام رضا (ع) در مراکز فرهنگی و هنری سطح منطقه خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرامرز عظیمی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: برنامه های بزرگداشت دهه کرامت با رویکرد دینی و مذهبی و شناساندن بزرگان دین به عنوان الگوهای عملی زندگی در سطح محلات و مراکز فرهنگی و هنری در حال برگزاری است.

وی با تشریح برنامه های این ایام گفت: با توجه به فرا رسیدن سالروز ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س) و ایام با برکت دهه کرامت و روز دختر، ویژه برنامه جشن روز دختر و عبودیت در سالن آمفی تأتر مجتمع شهید غنی پور نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا(ع) مراسم عصر شعر رضوی با حضور شاعران فرهیخته در موزه هفت چنار برگزار خواهد شد و از شاعران با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل می آید.

شهردار منطقه یادآور شد: برگزاری مسابقه خوشنویسی القاب امام رضا (ع) در سراهای محلات، مسابقات قرآن در چهار رشته (ترتیل، حفظ، قرائت، مفاهیم)، مسابقه خاطره نویسی (خاطرات زیارت حرم های مقدس امام رضا (ع) حضرت معصومه (س) و امامزاده معصوم (ع)) از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.

به گفته وی علاقه مندان به منظور شرکت در برنامه های قرانی تا مورخ 26/6/92 به آستان مقدس امامزاده معصوم (ع) و خانه های قران و عترت سراهای محلات مراجعه نمایند.

شهرداری منطقه 10
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر