کد خبر: 103422 A

رئیش شورای شهر تهران:

از بهمن ماه سال گذشته برای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها و قاعده‌مند کردن آن مذاکراتی را با وزیر کشور داشتیم که متأسفانه نتیجه بخش نبوده است امیدواریم این انتخابات در دولت جدید برگزار شود.

ایلنا: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به تعامل مناسب با دولت گفت: شورایاری را به شورای محلات تبدیل می‌کنیم تا جایگاه آن‌ها بیش از این تثبیت شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «احمد مسجدجامعی» در نشستی که با حضور هیئت رئیسه شورایاری مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برگزار شد با بیان اینکه بزرگ‌ترین خدمت همکاری با شماست، اظهار کرد: باید ساختاری برای شورایاری‌ها نوشته شود.

مسجد جامعی با اشاره به تماسی که وزیر کشور با وی به منظور تبریک ریاست شورا داشته است گفت: در این تماس وزیر کشور برای تبیین قواعدی که در آن جایگاه شورایاری‌ها تصویب شود تأکید کرده است از این رو به اعتقاد من باید کاری در این زمینه صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در دور چهارم شورای شهر برای نوع گزارش شورایاری مناطق باید برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد تأکید کرد: این گزارشات باید منشأ اثر باشد.

مسجدجامعی با بیان اینکه خوشبختانه با دولت کنونی تعامل مناسب‌تری داریم ادامه داد: از هیئت دولت می‌خواهیم تا مدیران استانی خود را هماهنگ با مدیران شهری انتخاب کنند.

وی همچنین در ارتباط با انتخابات شورایاری‌ها گفت: از بهمن ماه سال گذشته برای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها و قاعده‌مند کردن آن مذاکراتی را با وزیر کشور داشتیم که متأسفانه نتیجه بخش نبوده است امیدواریم این انتخابات در دولت جدید برگزار شود.

احمد مسجد جامعی در پایان گفت تمام تلاش ما براین است که در روزهای نخست فعالیت دور چهارم شوراهای شهر تهران شورایاری‌ها را به شورای محله تبدیل کنیم و امیدواریم این کار به زودی عملیاتی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر