کد خبر: 11021 A

معصومه آباد در گفت و گو با ایلنا:

گزارش‌های متعددی از وضعیت مواد لبنی به شورا ارسال می‌شود که جای نگرانی دارد از این رو از اداره غذا و داروی وزارت بهداشت می‌خواهیم تا جهت شفاف سازی وضعیت این مواد غذایی به شورای شهر تهران بیاید.

ایلنا:‌رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت:‌ گزارش هایی از وضعیت شیر به شورای شهر تهران ارسال می‌شود باید مسئولان مربوطه گزارش دهند تا مردم بیش از این نگران نشوند.

معصومه آباد در گفت‌و‌گو با ایلنا، با ابراز نگرانی از وضعیت شیر، اظهار کرد: ‌ به دلیل حذف یارانه‌ها نگرانی‌هایی در بخش تولید شیر ایجاد شده است اما باید در این ارتباط با مردم به آرامش صحبت شود تا جامعه ملتهب نشود.

وی با اشاره به اینکه برخی از وجود وایتکس در شیر خبر می‌دهد، گفت: ‌گزارش‌هایی متعددی از وضعیت این مواد لبنی به شورا ارسال می‌شود که جای نگرانی دارد از این رو از اداره غذا و داروی وزارت بهداشت می‌خواهیم تا نسبت به شفاف سازی وضعیت این مواد غذایی به شورای شهر تهران بیاید.

وی با بیان اینکه قصد نگران کردن مردم را ندارم، تصریح کرد: متاسفانه هم اکنون جامعه به قدر کافی التهاب دارد و نمی‌خواهم با مطرح کردن وضعیت شیر نگرانی‌های مردم را افزایش دهم.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به حذف شیر از مدارس، تاکید کرد: ‌ به اعتقاد من بزرگداشت روز کودک و سالمند این نیست که برای آن‌ها جشن بگیریم بلکه این قشر از جامعه برای سلامتشان به شیر سالم نیاز دارند.

معصومه آباد شیر مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر