کد خبر: 11052 A

تملك ۳ باب تجاری، ۲ واحد اداری و پرداخت یک حقوق مالکانه در راستای تکمیل رفع معارضین انجام شده است.

ایلنا:‌ شهردار منطقه ۱۱ با اعلام خبر اتمام تملک و تخریب املاک واقع در محدوده طرح زیر گذر چهارراه ولی عصر (عج) از رفع معارضین ملکی چهارراه ولی عصر (عج) به منظور احداث زیر گذر عابر پیاده خبر داد.

به گزارش ایلنا، مسعود کفایتمند شهردار منطقه ۱۱، با اشاره به بار ترافیکی حاشیه شمالی منطقه که به دلیل قرار گرفتن در هسته مرکزی شهر و وجود راسته‌های تجاری و مراکز مهم فرهنگی و علمی، حجم تردد بسیاری را در محور خیابان انقلاب – چهار راه ولی عصر (عج) ایجاد کرده است، احداث زیر گذر عابر پیاده را بهترین راه برای ایمنی عابرین پیاده و سهولت تردد خودرو‌ها دانست.

وی گفت: به منظور اجرای این طرح که هم اکنون توسط شهرداری منطقه شش در دست اجراست، رفع معارضین ملکی واقع در ضلع جنوب غربی چهارراه ولی عصر (عج) از ضروریات اجرای طرح بود تا با آزاد سازی زمین در نیمه جنوبی خیابان، عملیات احداث مبادی ورودی و خروجی زیر گذر قابل انجام باشد.

وی با توجه به رفع معارضین ملکی چهارراه ولی عصر (عج) افزود: در همین راستا تملک ۳ باب تجاری، ۲ واحد اداری و پرداخت یک حقوق مالکانه در راستای تکمیل رفع معارضین انجام و عملیات تخریب ملک و تسطیح زمین نیز به پایان رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر