کد خبر: 11225 A

بخش سوغات استان‌ها در فروشگاه شهروند فرمانیه راه اندازی شد؛

اقلام مورد عرضه در بخش سوغات ایران به طور مستقیم از تولید کنندگان درهر استان خریداری می‌شود و به همین دلیل از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

ایلنا: واحد عرضه سوغات استان‌ها در فروشگاه شهروند فرمانیه راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، قدرت گودرزی در این باره گفت: با مشارکت ۲۱ استان، ۶۷ نوع سوغات از خوراکِ‌های ایران در این غرفه عرضه می‌شود. همگی این محصولات از کیفیت مناسب برخوردار بوده و در زمره محصولات ارگانیک، سالم و بهداشتی هستند.

وی با بیان اینکه این اقلام مانند دیگر کالاهای فروشگاه شهروند از قیمت مناسبی برخوردار است اظهار کرد: اقلام مورد عرضه در بخش سوغات ایران به طور مستقیم از تولید کنندگان درهر استان خریداری می‌شود و به همین دلیل از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

گودرزی افزود: با راه اندازی این غرفه اشتغال زایی خوبی فراهم شده است همچنین در نظر داریم در دیگر شعبه‌های فروشگاه شهروند درصورت ایجاد مکان مناسب، این واحد را گسترش دهیم که در این صورت اشتغالزایی بیشتری فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شهروند افزود: تلاش خواهیم کرد با راه اندازی بخش‌های متعدد همچون سوغات، جزیره سلامت، نانوایی، عرضه غذای گرم، قنادی و.. که هم اکنون در تعدادی از شعبه‌ها مشغول فعالیت است، شهروندان را در تامین راحت‌تر سبد کالای مورد نیازشان یاری کنیم.

در بخش سوغات استان‌ها، انواع سوغات خوراکی، نان و محصولات گندمی، شیرینی جات، عرقیات گیاهی و انواع ترشیجات عرضه می‌شود. آجیل و خشکبار آذربایجان شرقی، خرماو زیره وپسته کرمان، شیرینی جات استان یزد، زعفران و زرشک مشهد، گلاب کاشان، نان برنجی و کاک کرمانشاه، سوهان قم، انواع نقل‌های آذربایجان غربی، انواع عسل و.. از جمله این اقلام هستند.

همچنین در بخش دیگری از غرفه سوغات، انواع نان و کلوچه برخی استان‌ها به طور تازه پخت و عرضه می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر