کد خبر: 12985 A

مهدی چمران:

دانشجویان ما امروز راه شهدا را ادامه می دهند و دانشگاه ما امروز در صحنه جهاد علمی در حال مبارزه است.

ایلنا: رییس شورای شهر تهران گفت: شهادت سلاح ما است و دانشجویان ما امروز راه شهدا را ادامه می دهند و دانشگاه ما امروز در صحنه جهاد علمی در حال مبارزه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در مرسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام كه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی امروز منشاء تحولات و انقلاب در كشورهایی چون مصر و تونس و لیبی شده است.

وی افزود: رهبری انقلاب به عهده امام خمینی بود كه نائب عام امام زمان و عالو فرزانه بود و پیروزی انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و رهبری امام است.

وی گفت: در جنگ ما تقابل با صدام سوسیالیست بود و در حالیكه همه دنیا در مقایل ما بودند ما با سلاح شهادت در مقابل آنها ایستادیم چرا كه برای ما پیروزی و شهادت یكی است.

وی گفت: دانشجویان ما امروز راه شهدا را ادامه می دهند و دانشگاه ما امروز در صحنه جهاد علمی در حال مبارزه است.

مهندس مهدی چمران این مراسم گفت: انقلاب ما به رهبری افرادی چون امام (ره) و رهبر معظم انقلاب هدایت شده است.

وی با بیان این که ایدئولوژی ما اسلام است افزود: تفکر انقلاب ما تفکری است که بر پایه دین مبین اسلام بنا نهاده شده است.

مهندس چمران همچنین گفت: سلاح انقلاب ما، مردم و شهادت است که با همین سلاح در مقابل بزرگترین قدرت های دنیا ایستادگی کرد و به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: شهدای ما عند ربهم یرزقون اند، و این ما هستیم که نیاز به این شهدا داریم. دانشگاه به این شهدا نیازمند است چرا که امروز دانشجویان ما در سنگر دیگری در مقابل دشمن ایستاده اند و مقاومت می کنند و البته پیروزی شان مشهود است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر