کد خبر: 16228 A

در کارگاه تخصصی «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه»؛

این کارگاره با دو سرفصل «مبانی مهندسی ترافیک» و «آلودگی هوا و آلودگی صدا»، صبح روز دوشنبه در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

ایلنا: خبرنگاران حوزه‌های اجتماعی و شهری در رسانه‌های مختلف، صبح روز دوشنبه هشتم آبان، آموزه‌های خود در بخش حمل و نقل و ترافیک شهری را مرور می‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با نزدیک شدن به ۱۴ آبان (روز فرهنگ عمومی) و زمان برگزاری مراسم اختتامیه «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه»، بخش‌های جانبی این جشنواره در حال برگزاری است که کارگاه تخصصی نیم روزه‌ ویژه خبرنگاران از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

این کارگاره با دو سرفصل «مبانی مهندسی ترافیک» و «آلودگی هوا و آلودگی صدا»، صبح روز دوشنبه در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در کارگاه نخست دکتر محمود صفارزاده رییس دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تربیت مدرس و استاد این دانشگاه، به صورت تخصصی آخرین آموزه‌ها، یافته‌های علمی و نکات روز در مورد الفبای مهندسی ترافیک را به منظور استفاده در تهیه خبر و گزارش به اطلاع خبرنگاران می‌رساند.

همچنین در بخش دوم این کارگاه، دکتر یوسف رشیدی استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت کنترل کبفیت هوای تهران نیز خبرنگاران را با موضوع آلودگی هوا و آلودگی صدا و تأثیراتی که حمل و نقل و ترافیک بر افزایش آلودگی‌های زیست محیطی بر جای می‌گذارد، آشنا خواهد کرد.

آگاهی از آخرین و به روز‌ترین نکاتی که خبرنگاران در فعالیت حرفه‌ای خود با آن‌ها سر و کار دارند و بحث و تبادل نظر در باره مباحث خبری روز، از جمله ویژگی‌های برگزاری این کارگاه محسوب می‌شود که در پایان آن به تمام شرکت‌کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

نمایشگاه تیتر‌ها، عکس‌ها و کارتون‌های ترافیکی که از دیگر بخش‌های جانبی «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه» به شمار می‌رود، تا دوازدهم آبان همه روزه در ساعات عصر در محل خانه هنرمندان ایران پذیرای بازدید عموم علاقه‌مندان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر