کد خبر: 17467 A

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در بازدید از غرفه ایلنا؛

با توجه به انتشار ۲۰ هزار برشور در بین مردم و همچنین صد هزار متر بنر اطلاع رسانی این ادعا کمال بی‌انصافی است ضمن اینکه با آغاز یک عملیات عمرانی همه مردم آن منطقه از اجرا شدن این پروژه مطلع می‌شوند

ایلنا: مدیر عامل سازمان زیباسازی از باز گشایی خیابان ۱۷ شهریور تا اول آذر خبر داد.

محمدجواد شوشتری در بازدید از غرفه ایلنا در پاسخ به روند اجرای پروژه خیابان ۱۷ شهریور گفت: از نظر ما این پروژه تمام شده است چرا که ۹۰ درصد کار انجام شده است و تا اول آذر این خیابان بازگشایی می‌شود.

وی ضمن اشاره به رفع بحث‌های فنی عمرانی این پروژه تاکید کرد: خوشبختانه مشکل جدی در این زمینه نداریم و اکنون نیز جهت تسهیل در امور شهروندان ماشین‌هایی را به صورت رایگان برای حمل و نقل مردم در این منطقه قرار داده‌ایم.

وی منطقه میدان امام حسین وخیابان ۱۷ شهریور را جزو مناطق پرتردد به ویژه در ماه محرم عنوان کرد و گفت: با توجه به تردد زیاد مردم در ماه محرم همواره شاهد مشکل ترافیکی در این منطقه بوده‌ایم که با اتمام پروژه خیابان ۱۷ شهریور مشکل ترافیکی این منطقه حل می‌شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در رابطه با اطلاع رسانی قبل از آغاز پروژه ۱۷ شهریور تاکید کرد: این اطلاع رسانی از بهمن سال گذشته انجام شده است و تمامی اسناد و مدارک این اقدامات وجود دارد.

وی در رابطه با ادعای شهروندان خیابان ۱۷ شهریور در رابطه با عدم اطلاع رسانی افزود: با توجه به انتشار ۲۰ هزار برشور در بین مردم و همچنین صد هزار متر بنر اطلاع رسانی این ادعا کمال بی‌انصافی است ضمن اینکه با آغاز یک عملیات عمرانی همه مردم آن منطقه از اجرا شدن این پروژه مطلع می‌شوند.

شوشتری ادامه داد: مگر شهرداری به طور پنهانی و در جای مخفی به عملیات عمرانی می‌پرداخته که کسی از این عملیات عمرانی مطلع نبوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر