کد خبر: 2013 A

مسئول ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی شهرداری تهران خبر داد:

در جلسه‌ای با حضور رئیس شورای شهر و شهرداری اهر امکانات اهدایی مردم تهران در سوله بحران شهرداری این شهرستان تخلیه شد تا مقامات محلی مطابق با نیازسنجی، اقلام را در اختیار اهالی زلزله زده قرار دهند.

ایلنا:‌ ستاد اسکان اضطراری زلزله زدگان شهرستان هریس دیروز طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار هریس و نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در خبرگان رهبری آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، عباداله فتح الهی با اشاره به اینکه ستاد جمع آوری کمکهای مردمی شهرداری تهران مسئولیت احداث مکان این اسکان را برعهده گرفته است افزود: در این راستا روز گذشته در مراسمی کلنگ زنی و آغاز به کار این پروژه انجام شد تا کار اسکان مردم شهرستان هریس بدون فوت وقت انجام شود.

به گفته وی با این اقدام اولین بوستان شهرستان هریس در زمینی که تملک آن قبلا توسط شهرداری هریس انجام شده بود، احداث می‌شود.

فتح الهی همچنین با اشاره به اعزام کاروان کمک‌های مردمی شامل ۴۲ دستگاه کامیون ۱۰ تن پس از نماز جمعه به مناطق زلزله زده تصریح کرد: از این تعداد ۱۲کامیون در شهرستان هریس، ۱۷ کامیون در اهر و مابقی در ورزقان تحویل مسئولین محلی و نماینده مردم آذربایجان در ستاد رهبری شد تا اقلام اهدایی مردم تهران بین زلزله زدگان توزیع شود.

مسئول ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی شهرداری تهران در ادامه به مساعدتهای انجام شده در روستان ولیلو و امکانات اهدایی در شهرستان اهر اشاره کرد و گفت: طی جلسه‌ای با حضور رئیس شورای شهر و شهرداری اهر امکانات اهدایی مردم تهران در سوله بحران شهرداری این شهرستان تخلیه شد تا مقامات محلی مطابق با نیازسنجی، اقلام را در اختیار اهالی زلزله زده قرار دهند.

براساس این گزارش آیت اله هریسی نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در خبرگان رهبری که ستاد را همراهی می‌کرد ضمن تجلیل از حمایت‌ها و کمک‌های انجام شده توسط شهرداری، مردم، روحانیون و خانواده شهدا، خواستار ارائه کمکهای بیشتر به مردم زلزله زده شد. همچنین اهالی مناطق زلزله زده از مسئول ستاد و کمکهای شهرداری و مردم تهران تشکر کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر