کد خبر: 2234 A

معصومه ابتکار در گفت‌و‌گو با ایلنا: ‌

مراجع رسمی باید منشا ارسال پارازیت‌ها اعلام کند که متاسفانه هیچ‌گاه اعلام نمی‌شود /من نمی‌توانم اظهار نظری در این بخش داشته باشم.

ایلنا:‌ رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: گزارش‌هایی درباره ارسال امواج و پارازیت‌هایی از برج میلاد برای من ارسال شده است که موید این مساله است اما من آن را تایید نمی‌کنم.

معصومه ابتکار در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره منشا اصلی پارازیت‌ها، اظهار کرد: ‌ ما نمی‌توانیم بگوییم که منشا اصلی امواج یا پارازیت‌ چیست؟ این کار وظیفه مراجع رسمی است که متاسفانه هیچ‌گاه اعلام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در این زمینه با وجود داشتن اطلاعات نمی‌توانم اظهار نظر کنم، تصریح کرد: ‌ تنها چیزی که در این باره می‌توانم بگوییم این است که باید نصب تمامی دکل‌ها و آنتن‌های مخابراتی بر اساس ضوابط تعیین شده در مصوبه شورای شهر تهران انجام شود و این دکل‌ها باید ضابطه‌مند شود.

به گفته این عضو شورای شهر تهران اگر چه همکاری در بخش نصب دکل‌ها و آنتن‌های مخابراتی خوب است اما هنوز در این بخش مشکلاتی وجود دارد اگرچه امیدواریم ضوابط تعیین شده در این بخش توسط تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌ها اجرا شود.

ابتکار درباره ارسال امواج و پارازیت‌هایی از برج میلاد نیز گفت: ‌ این گفته را تایید نمی‌کنم اما گزارش‌هایی در این بخش برای من ارسال شده است که موید این مساله است.

وی افزود: برج میلاد به عنوان دکل مخابراتی در حال استفاده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر