کد خبر: 2594 A

معاون شهردار تهران خبر داد:

مسیرهای فرودگاه حضرت امام (ره) و فرودگاه مهرآباد تا محل اجلاس سران، معابر بزرگراهی و معابر شریانی درجه یک و درجه دو آماده‌سازی شده‌اند.

ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه پایتخت کشورمان میزبان یکی از بزرگ‌ترین محافل جهانی است، گفت: جمع بزرگی بالغ بر ۷ هزار نفر متشکل از روسا و سران کشور‌ها، دولت‌مردان، سیاست‌مداران، وزرای‌ امورخارجه، کار‌شناسان، خبرنگاران و تحلیل‌گران ۱۲۰ کشور عضو جنبش عدم تعهد، می‌ه‌مان تهران هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید جعفر تشکری هاشمی افزود: امروز تهران و معابر آن از یک آمادگی قابل قبول برخورداراند و ماه‌ها تلاش گسترده و تکاپوی وسیع مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف به منظور نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آنچه در شأن مردم تهران است، خوشبختانه به ثمر نشسته است.

وی با اشاره به اینکه از دروازه‌های ورودی شهر مسئولیت بر عهده مدیریت شهری است، اظهار کرد: مسیرهای فرودگاه حضرت امام (ره) و فرودگاه مهرآباد تا محل اجلاس سران، معابر بزرگراهی و معابر شریانی درجه یک و درجه دو آماده‌سازی شده‌اند.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه روکش کامل آسفالت یا لکه‌گیری نقاط نیازمند ترمیم از سوی حوزه فنی و عمرانی شهرداری تهران انجام شده، تصریح کرد: بلافاصله بعد از این اقدامات در حوزه حمل و نقل و ترافیک نسبت به خط‌کشی بزرگراه‌ها و معابری که پیش‌بینی می‌کردیم در مسیر تردد میهمانان قرار داشته باشند، اقدام کردیم.

وی از بازبینی گاردریل‌های بزرگراهی خبر داد و اضافه کرد: نسبت به جمع‌آوری گاردیل‌های آسیب‌دیده و تصادفی و رنگ‌آمیزی آن‌ها و نصب گاردیل‌های جدید اقدام نموده و علاوه بر این تابلوهای هدایت مسیر را به منظور راهنمایی میهمانان کامل کرده‌ایم.

تشکری هاشمی نصب ضربه‌گیرهای ترافیکی و تجهیزات ایمنی در سر جناقی‌ها و اجرای گذرگاه‌های عابر پیاده در نقاطی که در مسیر تردد عابران پیاده قرار دارند را از دیگر اقدامات به عمل آمده بر شمرد و اعلام کرد: تجهیزات ایمنی و امکانات ترافیکی در معابر مورد نیاز نوسازی و ترمیم شده‌اند.

معاون شهردار تهران در پایان با تاکید بر اینکه تمامی بزرگراه‌های نیمه غربی پایتخت از شمال تا جنوب به صورت کامل مورد توجه قرار گرفته، خاطرنشان کرد: بزرگراه‌های شهید حکیم، نیایش، یادگار حضرت امام (ره)، شهید مدرس، شهید چمران، شهید نواب صفوی و شیخ فضل‌الله نوری و همت ۸ بزرگراهی هستند که به طور کلی آماده‌سازی شده‌اند.

معاون حمل و ترافیک تشکری هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر