کد خبر: 29851 A

نماینده مردم بهشهر:

متاسفانه در موردبهره برداری از آزاد راه تهران – شمال اراده جدی میان مسئولان وجود نداردو دولت خلف وعده های متعددی در خصوص افتتاح این پروژه داشته است.

ایلنا- بهشهر:نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت:دلیل نبود اراده میان مسوولان و خلف وعده های متعدد باور بهره برداری از قطعه چهار آزاد راه تهران – شمال تا دهه فجر که توسط مسوولان بیان شد، دشوار است.

به گزارش ایلنا،احمد علی مقیمی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه در موردبهره برداری از آزاد راه تهران – شمال اراده جدی میان مسئولان وجود نداردو دولت خلف وعده های متعددی در خصوص افتتاح این پروژه داشته است.

وی بیان داشت: یکی از دلایل طولانی شدن پروژه آزاد راه تهران – شمال این است که در حوزه حاکمیت هنوز مدلی برای استفاده از مشارکت های مردمی تدوین نشده است.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: طبق گفته مسئولان دولتی ۴۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در دست مردم قرار دارد استفاده نکردن از این سرمایه ها برای تکمیل طرح های عمرانی و پروژه های نیمه تمام، یکی از دلایل نوسانات شدید بازار ارز، طلا و مسکن است.

مقیمی گفت: اگر نقدینگی موجود در دست مردم ساماندهی و برنامه ریزی شود و برای مردم اعتمادسازی شود، این نقدینگی ها می تواند موجب اجرا و تکمیل پروژه هایی مانند آزاد راه تهران – شمال شود.

وی افزود: متاسفانه بودجه ها و اعتبارات موجود برای تکمیل آزاد راه تهران –شمال کفایت نمی کند و باید سرمایه های مردمی جذب آن شود.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سرمای هوا مانع از اجرای پروژه های عمرانی در مناطق سردسیر کشور است، گفت: اگر در فصول پاییز وزمستان اعتبار و بودجه کافی برای اجرا و تکمیل پروژه آزاد راه تهران –شمال هم وجود داشته باشد، شرایط آب و هوایی تاثیر منفی خود را در پیشبرد اینگونه پروژه ها برجا گذاشته و مانع از به ثمر رسیدن آن می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر