کد خبر: 37157 A

در نیمه دوم سالجاری محقق شد؛

۵ پروژه شاخص منطقه به متراژ ۱۷ هزار مترمربع با کاربری‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نظیر کوثر، سوله بحران، گرمخانه، شهدا و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بوده که هر کدام پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است.

ایلنا: شهردار منطقه ۹ تهران از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه‌های شاخص ابنیه سطح منطقه در نیمه دوم امسال خبر داد و گفت: بخش اعظم این پروژه‌ها تا نوروز ۹۲ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، حسین سلطانی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به روند اجرایی پروژه‌های ابنیه در سطح منطقه، در حال حاضر پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی محقق شده است.

وی افزود: این امکان به واسطه شرایط موجود و ظرفیت پیمانکاران حاصل شده و در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی سطح منطقه، بصورت مستمر بازدید‌ها از سوی کار‌شناسان انجام می‌شود.

سلطانی ادامه داد: طبق بررسی‌های لازم از وضع موجود پیش بینی می‌شود تا پایان سالجاری، عملیات عمرانی ساخت پروژه‌ها به میزان قابل توجهی رشد کرده و بخش اعظم از این پروژه‌ها به مرحله بهره برداری برسد.

شهردار منطقه ۹ تصریح کرد: ۵ پروژه شاخص منطقه به متراژ ۱۷ هزار مترمربع با کاربری‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نظیر کوثر، سوله بحران، گرمخانه، شهدا و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بوده که هر کدام پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است.

سلطانی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این پروژه‎‌ها، فضاهای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این بخش از پایتخت به حد مطلوب و معقولی خواهد رسید و تحول عظیمی در ورودی غربی تهران ایجاد خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر