کد خبر: 40186 A

عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:‌

محدودیت یا حتی ممنوعیت تبلیغات محصولات خارجی با شرایط كنونی در كشور دل خوش کنکی بیش نیست/ دولت برای حمایت از تولید داخلی باید واردات را کنترل کنند و بنیان‌ تولید را در کشور تقویت کنند.

ایلنا: عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه با محدودیت تبلیغات محصولات خارجی در كشور مخالفم، گفت:‌ ورود شورای شهر به این مساله بی‌ربط بود.

محمدعلی نجفی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره نظارت شورای شهر بر اجرای مصوبه محدودیت تبلیغات محصولات خارجی در سطح شهر، اظهار کرد: مخالف این محدویت‌ها هستیم و به اعتقاد من شورای شهر موضوع بی‌ربطی را پیگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه نظر مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید ملی، حمایت واقعی و همه جانبه است نه حمایت صوری مانند ممنوعیت تبلیغات محصولات خارجی، تاکید کرد: ‌ من با اصل محدودیت تبلیغات محصولات خارجی مخالف هستم و بر این باورم اگر نیت حمایت از صنعت و محصولات داخلی است باید از راه و روش‌های مناسبتری این کار انجام شود.

عضو شورای شهر تهران همچنین خاطر نشان کرد: ‌ دولت برای حمایت از تولید داخلی باید واردات را کنترل کنند و بنیان‌ تولید را در کشور تقویت کنند.

نجفی صراحتا اعلام کرد: وقتی سراسر کشور را دستگاه‌های گوشی با برند خاص گرفته اشت اگر این برند در سطح شهر تبلیغ نشود چه اتفاقی می‌افتد؟!

وی گفت: ‌ طرح این مسائل و محدودیت یا حتی ممنوعیت تبلیغات محصولات خارجی با این شرایط دل خوش کنکی بیش نیست.

محمدعلی نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر