کد خبر: 4081 A

سخنگوی شهرداری تهران در گفت و گو با ایلنا:‌

در زمان اجلاس به واسطه درخواست دولت برای جمع آوری متکدیان ورود جدی كردیم / در این زمان همدلی و همكاری سازمان‌ها و نهادهای درگیر وجود داشت و اگر الان نیز این همكاری ایجاد شود متكدیان از شهر قابل جمع آوری است.

ایلنا:  سخنگوی شهرداری تهران گفت:‌ مسئول نگهداری متکدیان دستكاه‌های دیگر هستند وقتی ما متکدیان را تحویل دستگاه‌ها می‌دهیم اگر از آنها نگهداری نكند دوباره به شهر بر می گردند.

سید محمد هادی ایازی در گفت و گو با ایلنا، درباره اظهار نظر استانداری درباره بازگشت مجدد متكدیان به شهر تهران پس ازاتمام اجلاس سران کشورهای غیر متعهد، افزود: در این باره اشکالی وجود دارد كه دستگاه‌های متولی در این بخش مسئولیت خود را به سایر سازمان‌ها ارجاع می‌دهد طبق قانون شهرداری مسئولیتی در این زمینه ندارد.

وی ادامه داد:‌اگر شهرداری تهران كاری را انجام می‌دهد از باب این است كه مشكلات شهر تهران برطرف شود. در زمان اجلاس به واسطه درخواست دولت برای جمع آوری متکدیان ورود جدی كردیم و همكاری تمام دستگاه‌ها مانند سازمان بهزیستی، كیمته امداد امام راحل و نیروی انتظامی این كار به خوبی مدیریت شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: در جمع آوری متکدیان از سطح شهر در زمان برگزاری اجلاس همدلی و همكاری سازمان‌ها و نهادهای درگیر وجود داشت متاسفانه این بخش از كار ایراد دارد و اگر الان نیز این همكاری ایجاد شود باز متكدیان از شهر جمع می‌شوند.

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اینكه هم‌اكنون نیز متكدیان از شهر جمع آوری می‌شوند، تصریح كرد:‌ مسئول نگهداری دستكاه‌های دیگر هستند وقتی ما متکدیان را تحویل دستگاه‌ها می‌دهیم اگر از آنها نگهداری نكند دوباره به شهر بر می گردند.

ایازی گفت: انتظار داریم استانداری تهران كه به این مساله اشراف دارند، دقیقا مساله را کالبدشکافی کند تا بداند اشکال کار کجاست تا دستگاه‌ مرتبط اشكال را برطرف كند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر