کد خبر: 41835 A

ایستگاه‌های شادآباد، شهر ری، پاسداران ع پارک رازی، پارک شکوفه، شهرک چشمه، پارک سلامت و شهرداری‌های مناطق ۱۵ و ۱۱ به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۵ / ۲ میکرون در شرایط نا‌سالم قرار دارند.

ایلنا: مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: میزان غلظت کلیه آلاینده‌ها به غیر از آلاینده منو اکسید کربن و ازن، نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزایش پیدا کرده است و شاخص کیفیت هوای تهران همچنان در شرایط سالم است.

یوسف رشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با وضعیت آلودگی هوای تهران، گفت: میزان غلظت کلیه آلاینده‌ها به غیر از آلاینده منو اکسید کربن و ازن، نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه شاخص کیفیت هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد، اظهار کرد: ایستگاه‌های شادآباد، شهر ری، پاسداران، پارک رازی، پارک شکوفه، شهرک چشمه، پارک سلامت و شهرداری‌های مناطق ۱۵ و ۱۱ به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۵ / ۲ میکرون و ایستگاه شادآباد به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون در شرایط نا‌سالم قرار دارند.

وی در رابطه با آخرین وضعیت هوا‌شناسی تهران افزود: هوای تهران در شبانه روز آتی نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می‌شود و انتظار می‌رود شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت اینده در شرایط سالم باقی بماند.

آلودگی هوا تهران یوسف رشیدی مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر