کد خبر: 43016 A

معاون شهردار تهران:

سر و کار ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهر با مردم است و اگر به دنبال آن هستیم تا سیستم حمل و نقلی داشته باشیم که بیشترین رضایت را داشته باشد، لازم است تا نظرات استفاده کنندگان از این وسایل عمومی را بدانیم تا نسبت به مرتفع کردن مشکلات گامی اساسی برداریم.

ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ‌برپایی جشنواره‌هایی همچون «بام شهر» که در آن ایده‌های شهروندان در محلات جمع آوری می‌شود، حلقه اتصال مدیران با شهروندان را محکم‌ می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری جشنواره بام شهر سید جعفر تشکری هاشمی درباره برپایی جشنواره بام شهر، اظهار کرد: شهر همانند موجود پویایی است و ما برای اداره آن علاوه بر نقطه نظرات کار‌شناسان به ایده‌های شهروندان نیاز داریم و جشنواره بام فرصت مغتنمی برای اخذ ایده‌ها و ابتکارات شهری است.

وی ادامه داد: سر و کار ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهر با مردم است و اگر به دنبال آن هستیم تا سیستم حمل و نقلی داشته باشیم که بیشترین رضایت را داشته باشد، لازم است تا نظرات استفاده کنندگان از این وسایل عمومی را بدانیم تا نسبت به مرتفع کردن مشکلات گامی اساسی برداریم.

معاون شهردار تهران با اشاره به دو سامانه ۱۸۸۸ و ۱۳۷ در شهرداری تهران، تاکید کرد: اگر کوچک‌ترین مشکلی در ارائه خدمات حمل و نقلی در شهر باشد، شهروندان سریعا اعلام می‌کنند و ما نیز در اسرع وقت درصدد جبران آن خواهیم بود.

تشکری هاشمی ادامه داد: ‌ مدیریت شهری همواره از شهروندان خواسته است تا ایده‌ها و پیشنهاداتشان را برای بهبود وضعیت شهر اعلام کنند این ایده‌ها شاید کار‌شناسی و علمی نباشد اما برای تک تک مدیران شهر تهران ارزشمند است چراکه دیده شدن مردم در کنار مدیران برای اداره شهر، مساله‌ای است که به دنبال آن بودیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، همچنین خاطر نشان کرد‌: برپایی جشنواره‌هایی همچون بام که در آن ایده‌های شهروندان در محلات و شهرشان جمع آوری می‌شود، حلقه اتصال مدیران با شهروندان را محکمتر می‌کند.

شهروندان برای شرکت در دومین جشنواره بر‌ترین ایده‌های محلی «بام شهر» می‌توانند تا ۱۵ بهمن به سراهای محلات مراجعه و با اخذ فرم شرکت در جشنواره، ایده‌ها، ابتکارات و اختراعات شهری خود را به مدیریت شهری ارائه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر