کد خبر: 43027 A

رئیس سازمان ورزش:

جانبازان ۷۰ درصد به بالا نیز به طور رایگان از مجموعه‌های ورزشی استفاده می‌کنند و مابقی جانبازان با درصد‌های پایین‌تر نیز با تخفیف‌های ویژه از این اماکن ورزشی استفاده می‌کنند.

ایلنا: رئیس سازمان ورزش با بیان اینکه سه مجموعه ورزشی شهرداری تا پایان سال در مناطق ۵، ۶ و ۱۰ به بهره برداری می‌رسد، گفت: تعرفه‌های مجموعه‌های ورزشی شهرداری هیچگونه افزایش قیمیتی نداشته، سالمندان با داشتن کارت منزلت و خانواده شهدا و ایثارگران با داشتن کارت بنیاد شهید می‌توانند از مجموعه‌های آبی شهرداری به طور رایگان استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، سید محمد حاج آقامیر با بیان اینکه تا پایان سال جاری سه مجموعه ورزشی در مناطق ۵، ۶ و ۱۰ به بهره برداری کامل می‌رسد، گفت: مجموعه ورزشی جهان آرا در منطقه ۶ تا ماه آینده در اختیار شهروندان این منطقه قرار می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به موضوع حذف یارانه‌ها و افزایش قیمت‌ها که نگهداری مجموعه‌های ورزشی را با مشکل مواجه کرده و همچنین با توجه به موضوع بهداشت آب در مجموعه‌های آبی شهرداری و قیمت تاسیسات که چندین برابر شده، تعرفه‌های ورزشی ما نسبت به سال ۸۹ هیچ افزایش قیمتی نداشته است.

آقامیر افزود: با تاکیدات شهردار تهران و کمیسیون فرهنگی شورای شهر همچنان با تعرفه قیمیت سال ۸۹ مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران به خدمات رسانی می‌پردازند تا شهروندان به راحتی از این اماکن استفاده کنند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ما سالانه ۳۵۰ هزار نفر را تحت عنوان طرح منزلت که ویژه سالمندان بالای ۶۵ سال است تحت پوشش قرار می‌دهیم که به طور رایگان از مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران می‌توانند استفاده کنند.

وی با اشاره به خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران که می‌توانند با داشتن کارت بنیاد شهید و ایثارگران به طور رایگان از مجموعه‌های آبی شهرداری استفاده کنند، گفت: جانبازان ۷۰ درصد به بالا نیز به طور رایگان از مجموعه‌های ورزشی استفاده می‌کنند و مابقی جانبازان با درصد‌های پایین‌تر نیز با تخفیف‌های ویژه از این اماکن ورزشی استفاده می‌کنند.

آقامیر با بیان اینکه همچنین معلولینی که از درصد‌های بالا دارند از امکانات رایگان برای استفاده از اماکن ورزشی شهرداری برخوردارند، تاکید کرد: به هر حال سازمان ورزش شهرداری تهران شرایطی مهیا کرده تا افراد مختلف جامعه بتوانند به راحتی از امکانات ورزشی مجموعه‌های ورزشی بهره‌مند شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر