کد خبر: 43375 A

خبرنگارانی که دارای سهمیه دریافت آرم طرح ترافیک سال ۹۲ هستند می‌توانند برای بررسی وضعیت خود و پیگیری موارد مرتبط از تاریخ مذکور به مدت دو روز کاری به اداره کل روابط عمومی شهرداری تهران واقع در خیابان بهشت مراجعه کنند.

ایلنا: قائم مقام اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تهران با بیان اینکه از روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه پروسه بررسی طرح ترافیک خبرنگاران کلید خواهد خورد، گفت: خبرنگاران واجد شرایط از تاریخ مذکور به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا با مراجعه به این اداره کل از وضعیت دریافت آرم طرح ترافیک خود مطلع شوند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا زمردیان بیان کرد: کار بررسی طرح ترافیک خبرنگاران رسانه‌های گروهی در اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تهران از روز سه شنبه (پس فردا) آغاز می‌شود. خبرنگارانی که دارای سهمیه دریافت آرم طرح ترافیک سال ۹۲ هستند می‌توانند برای بررسی وضعیت خود و پیگیری موارد مرتبط از تاریخ مذکور به مدت دو روز کاری به اداره کل روابط عمومی شهرداری تهران واقع در خیابان بهشت مراجعه کنند.

وی همچنین تاکید کرد، افرادی واجد شرایط تشخیص داده شده‌اند که ثبت نام اولیه را در سامانه Tehran.ir انجام داده و از سوی رسانه متبوع اسامیشان به این اداره کل فرستاده شده باشد.

زمردیان همچنین افزود: خبرنگارانی که مطابق سهمیه درنظر گرفته شده برای رسانه متبوعشان به این اداره کل معرفی شده‌اند، می‌توانند طی هفته آتی با مراجعه به سامانه Tehran.ir از آخرین وضعیت سهمیه خود مطلع شده و در صورت تایید، مراحل دریافت آرم طرح ترافیک سال ۹۲ را از طریق دفا‌تر خدمات الکترونیک شهر دنبال کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر