کد خبر: 45848 A

به منظور جلوگیری از تردد موتورسواران در سطح پیاده رو‌ها و بالا بردن ایمنی عابران، بیش از ۶۰۰ بولارد در پیاده روهای پر تردد نصب شده است.

ایلنا:‌ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از بالا بردن سطح ایمنی تردد عابران در پیاده رو‌ها خبر داد و گفت: همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار ۹۲، پیاده روهای سطح منطقه با نصب علایم ترافیکی ایمن سازی شد.

به گزارش ایلنا، سید عبدالقادر میرزایی با اعلام این خبر گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو و به منظور کاهش مشکلات ترافیکی در سطح سواره رو‌ها و با بردن ایمنی تردد عابران پیاده، تمهیدات خاص ترافیکی در سطح منطقه اعمال خواهد شد تا بتوانیم ترافیک روانی را در روزهای منتهی به آخر سال داشته باشیم.

وی افزود: طرح استقبال از بهار ۱۳۹۲ در حوزه حمل و نقل و ترافیک که از بهمن ماه جاری آغاز شده است و تا اواسط بهمن اسفند ادامه خواهد داشت، رفع مشکلات ترافیکی، ایمنی سطح سواره رو‌ها، ایمن سازی پیاده رو‌ها، شستشو و تعویض علایم راهنمایی و رانندگی، تعمیر و نصب چراغ‌های ترافیکی، جمع آوری موانع فیزیکی از پیاده رو‌ها، جلوگیری از تردد موتورسواران در پیاده رو‌ها و خط کشی معابر در اولویت کار قرار دارد.

میرزایی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت ایمنی تردد عابران پیاده اضافه کرد: در این طرح ضمن نصب ۲ کیلو متر نرده در سطح معابر، ۲۰۰ نقطه منطقه ۴با نصب و بهسازی پل‌های همسطح بر روی انهار ایمن سازی شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ گفت: به منظور جلوگیری از تردد موتورسواران در سطح پیاده رو‌ها و بالا بردن ایمنی عابران، بیش از ۶۰۰ بولارد در پیاده روهای پر تردد نصب شده است.

وی خاطر نشان کرد: در طرح استقبال از بهار ۱۳۹۲، توجه ویژه‌ای به ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه پایانه‌های اتوبوسرانی و تاکسی شده است.

شهرداری منطقه 4
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر