کد خبر: 50544 A

نصب انواع تابلوهای ترافیکی و مرمت آن‌ها، مرمت و نصب گاردریل، اصلاح، مرمت و نصب سرپناه و مرمت پلهای عابر پیاده، خط کشی عابر پیاده و خط کشی محوری، مرمت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر و مرمت و نصب بشکه، استوانه و نرده‌های ایمنی از جمله برنامه‌هایی است که همزمان با طرح استقبال از فصل همدلی در این منطقه اجرا می‌شود.

ایلنا: شهردار منطقه ۸ از ساماندهی پایانه‌های حمل و نقل عمومی در شرق تهران، در راستای اجرای طرح فصل همدلی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی شادالوئی با اعلام این مطلب گفت: ساماندهی پایانه‌های حمل و نقل عمومی، ایمن سازی معابر پر تردد، افزایش ساعات کار حمل و نقل عمومی با توجه به افزایش سفرهای درون شهری از جمله برنامه‌های اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک در آستانه نوروز است.

وی افزود: نصب انواع تابلوهای ترافیکی و مرمت آن‌ها، مرمت و نصب گاردریل، اصلاح، مرمت و نصب سرپناه و مرمت پلهای عابر پیاده، خط کشی عابر پیاده و خط کشی محوری، مرمت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر و مرمت و نصب بشکه، استوانه و نرده‌های ایمنی از جمله برنامه‌هایی است که همزمان با طرح استقبال از فصل همدلی در این منطقه اجرا می‌شود.

شادالوئی به بهسازی و رفع نواقص در ایستگاههای اتوبوس واقع در منطقه ۸ اشاره کرد و عنوان داشت: به منظور رفاه حال شهروندان این امر با سرعت بیشتری در طرح فصل همدلی صورت می‌گیرد.

شهردار منطقه ۸ گفت: بهسازی و آماده سازی وضع موجود پایانه‌ها، شناسایی گره‌های ترافیکی، شناسایی نقاط تجمع مسافر، رفع سد معبر از مقابل مراکز تجاری به منظور روان سازی ترافیک همچنین تامین روشنایی ایستگاههای اتوبوس و پل‌های هوایی عابر پیاده و... از دیگر برنامه‌های اجرایی پیش از فرا رسیدن سال جدید خواهد بود.

شهرداری منطقه 8
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر