کد خبر: 54161 A

دبیر حزب حامیان ولایت جزیره کیش:

اگر رییس جمهور ولایت مدار نباشد مشکلات بزرگی در کشور رقم می‌خورد و تبعات سیاسی و اجتماعی زیادی در کشور شکل می‌گیرد که بیش از همه، آیندگان را متضرر می‌کند.

ایلنا: دبیر حزب حامیان ولایت کیش گفت: فردگرایی در انتخابات یک اشتباه بزرگ است و مردم موظف هستند فرد ولایت مداری را انتخاب کنند که برنامه‌های مدونی داشته باشد و کابینهٔ موفق و مشخصی را انتخاب کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روشن در دفتر حزب حامیان ولایت به تلاش آمریکا برای برپایی فتنه در انتخابات آتی کشور اشاره کرد و گفت: آنان با بررسی تاریخ کشور به دنبال پیدا کردن نقاط ضعف مردم هستند ولی باید این را بدانند که مردم هموراه ولایت مدار هستند و بر سر حرف خود ایستاده‌اند.

دبیر حزب حامیان ولایت جزیره کیش، افزود: فردگرایی در انتخابات یک اشتباه بزرگ است و مردم موظف هستند فرد ولایت مداری را انتخاب کنند که برنامه‌های مدونی داشته باشد و کابینهٔ موفق و مشخصی را انتخاب کند.

روشن تاکید کرد: اگر رییس جمهور ولایت مدار نباشد مشکلات بزرگی در کشور رقم می‌خورد و تبعات سیاسی و اجتماعی زیادی در کشور شکل می‌گیرد که بیش از همه، آیندگان را متضرر می‌کند.

دبیر حزب حامیان ولایت کیش به برگزاری جلسات مشترک این حزب با فرماندهی کیش و نیروی انتظامی جزیره اشاره کرد و افزود: اعضای دانشگاهی، اقشار اداری و تجار کیش همکاری خود را با حزب اعلام کرده‌اند و در نظر داریم تا شرایط مناسبی را برای انتخابات در کیش فراهم کنیم.

وی ادامه داد: هدف اصلی ما در کیش آشنایی بیشتر مردم با اصل ولایت‌مداری و حضور پر‌شور مردم در انتخابات است که خوشبختانه استقبال خوبی تاز اهداف حزب در کیش شده است تا مشخص شود که در جنوبی‌ترین نقطه کشور نیز از اصول ولایت‌مداری پیروی می‌شود.

دبیر حزب حامیان ولایت کیش خاطرنشان کرد: حزب حامیان ولایت کیش از هسته مرکزی این حزب تبعیت کامل دارد و تابع نظرات کار‌شناسی و مذاکرات انجام شده در جلسات مشترک با مسئولان از کاندیدای ولایت مدار و مورد نظر حزب حمایت خواهد کرد.

کیش حزب حامیان ولایت انتخابات ۹۲
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر