کد خبر: 54226 A

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد:

خودروسازان باید با مدیریت صحیح در جهت بهره‌وری بیشتر از طریق افزایش کیفیت و کاهش قیمت گام بردارند و قیمت خودرو‌ها حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصد باید کاهش پیدا کند.

ایلنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام اینکه خودروسازان باید تلاش کنند تا سود بیشتر را نه از افزایش قیمت بلکه از افزایش تولید کسب کنند، گفت: برخی هزینه‌های شرکت‌های خودروساز همچون برق مصرفی، نیروی انسانی و سالن تولید ثابت است و این شرکت‌ها با رشد تولید باید قیمت خودرو را متعادل نگه دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، حسین گروسی افزود: خودروسازان باید با مدیریت صحیح در جهت بهره‌وری بیشتر از طریق افزایش کیفیت و کاهش قیمت گام بردارند و قیمت خودرو‌ها حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصد باید کاهش پیدا کند.

وی در مورد طرح تحقیق و تفحص مجلس از خودروسازان اعلام کرد: یقیناً این اقدام مجلس حرکتی مثبت است که می‌تواند علاوه بر بررسی ایرادات موجود، رافع مشکلات کنونی صنعت خودرو همچون نقدینگی باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم گره تولید خودرو رفع شود، دولت باید هم در حوزه نقدینگی و هم در حوزه تامین مواد اولیه به خودروسازان کمک کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر