کد خبر: 54349 A

برگزیدگان هفتمین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها معرفی شدند؛

در بخش خبر از خبرنگاران خبرگزاری مهر، موج و مرتضی مدنی از خبرگزاری ایلنا تقدیر شدند همچنین در این بخش الهه ابراهیمی از ایلنا نامزد دریافت جایزه بود.

ایلنا: برگزیدگان هفتمین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها طی مراسمی در تالار حجاب با حضور محمدجعفر محمدزاده معرفی شدند و مرتضی مدنی خبرنگار ایلنا در بخش خبر خبرگزاری‌ها به عنوان نفر سوم تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسامی برگزیدگان بدین شرح است:

برگزیدگان بخش خبرگزاری‌ها

در بخش گزارش خبری فائزه محمدی خبرگزاری ایرنا، شادی مکی خبرگزاری آریا و لیلا مدنی از خبرگزاری ایسنا تقدیر شدند. در این بخش احسان رنجبران از خبرگزاری ایلنا نامزد دریافت جایزه بود.

در بخش خبر فاطمه محمدی از خبرگزاری مهر، مرجان علی بیک از خبرگزاری موج و مرتضی مدنی از خبرگزاری ایلنا تقدیر شدند. در این بخش الهه ابراهیمی از خبرگزاری ایلنا نامزد دریافت جایزه بود.

در بخش عکس افشین عزیزی عکاس ایسنا، محمد رضایی عکاس فارس، طاهره اصغرخوانی عکاس ایرنا تقدیر شدند.

در بخش مطبوعات از برگزیدگان بخش‌های گفتگو، نقد، گزارش خبری، گزارش، سرمقاله، مقاله، عکس،‌صفحه آرایی، کاریکاتور، طنز به شرح زیر تقدیر شد:

در بخش گفتگو از روزنامه کیهان، دنیای اقتصاد تقدیر شد. در بخش نقد از روزنامه آرمان روابط عمومی، رسالت، قدس تقدیر شد. در بخش گزارش خبری از روزنامه اعتماد، همشهری، تهران امروز تقدیر شد. در بخش گزارش از روزنامه هفت صبح، تهران امروز،‌ایران تقدیر شد. در بخش سرمقاله از روزنامه جام جم دنیای اقتصاد، اعتماد تقدیر شد. در بخش مقاله از روزنامه کیهان، اطلاعات، جمهوری اسلامی و فهریختگان تقدیر شد. در بخش تیتر روزنامه جوان، همشهری، خورشید تقدیر شد. در بخش صفحه آرایی از روزنامه وطن امروز، تماشا، استقلال تقدیر شد. در بخش کاریکاتور ار روزنامه وطن امروز تقدیر شد. در بخش طنز از خبرآنلاین، خراسان تقدیر شد.

برگزیدگان هفتمین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری ها، مرتضی مدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر