کد خبر: 58615 A

معاون شهردار تهران خبر داد:‌

طراحی ویژه‌ای برای فضای سبز، المان‌ها و آثار حجمی بزرگراه امام علی (ع) انجام شده است. فضای سبز حاشیه بزرگراه نیز بعد از پایان احداث هر قطعه به انجام می‌رسد.

ایلنا: معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: ‌ ایجاد فضای سبز حاشیه بزرگراه امام علی (ع) که از چندی پیش آغاز شد همچنان در تعطیلات نوروز در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، مجتبی عبدالهی ضمن اشاره به بازدیدهای انجام شده از این پروژه در ایام نوروز اظهار کرد: طراحی ویژه‌ای برای فضای سبز، المان‌ها و آثار حجمی بزرگراه امام علی (ع) انجام شده است. فضای سبز حاشیه بزرگراه نیز بعد از پایان احداث هر قطعه به انجام می‌رسد.

وی افزود: محدوده بزرگراه امام علی (ع) در منطقه ۲۰ از جمله نقاطی است که ایجاد فضای سبز، به دلیل آماده بودن بستر انجام آن در حال انجام است و حدود ۳۰۰ کارگر فضای سبز در این نقطه از بزرگراه، در تعطیلات نوروز مشغول فعالیت هستند.

عبدالهی خاطرنشان ساخت: ‌ اجرای فضای سبز بزرگراه امام علی (ع) تا افتتاح این بزرگراه در ۱۳ رجب، به اتمام خواهد رسید.

معاون خدمات شهری شهرداری در خصوص فضای سبز بزرگراه آزادگان نیز گفت: در طول مدت زمان احداث تندرو‌های این بزرگراه که در روزهای پایاین سال ۹۱ به بهره‌برداری رسید، فضای سبز آن نیز قطعه به قطعه به انجام رسید که همزمان با افتتاح بزرگراه، فضای سبز حاشیه آن نیز تکمیل شد.

عبدالهی افزود: در بخش‌هایی از بزرگراه به دلیل لوله گذاری، ایجاد فضای سبز در آن قسمت‌ها کمی با تاخیر مواجه شد که همزمان با تعطیلات نوروز، فضای سبز این بخش‌‌ها در حال ترمیم است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر