کد خبر: 58635 A

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران خبر داد:‌

با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه شهرداری نیز، در بوستان‌های بزرگ هر منطقه در این روز برنامه ‌های شاد و ویژه‌ای از جمله اجرای نمایش با موضوع پسماند و اهمیت تفکیک زباله‌تر از زباله خشک به اجرا درخواهد آمد.

ایلنا:‌ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به آمادگی این سازمان به مناسبت روز طبیعت گفت: ‌ همزمان با ۱۳ فروردین، روز طبیعت، ۱۰ تن کیسه زباله در بوستان‌های تهران توزیع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محمد فیاض ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در کنار توزیع کیسه‌های زباله در بوستان‌ها و میان شهروندان برای جمع‌آوری پسماند تولید شده، کیسه‌های پارچه‌ای نیز در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. این کیسه‌‌ها محتوی محصولات فرهنگی و آموزشی به ویژه برای کودکان و نوجوانان است.

وی افزود: با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه شهرداری نیز، در بوستان‌های بزرگ هر منطقه در این روز، برنامه ‌های شاد و ویژه‌ای از جمله اجرای نمایش با موضوع پسماند و اهمیت تفکیک زباله‌تر از زباله خشک به اجرا درخواهد آمد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود: ‌ نیروهای نظافت و نگه داشت مناطق نیز پیش از روز طبیعت، بوستان‌ها را برای حضور شهروندان نظافت و آماده خواهند ساخت همچنین در پایان روز ۱۳ فروردین بوستان‌ها و معابر تهران به سرعت نظافت خواهند شد.

فیاض ضمن درخواست از شهروندان برای رعایت نظافت در بوستان‌ها تصریح کرد: در بوستان‌های شهر مخازن متعدد زباله تعبیه شده است تا شهروندان زباله‌ها را درون آن‌ها قرار داده و از کیسه‌های زباله‌ای که در اختیار آن‌ها گذاشته می‌شود استفاده کنند تا نمای شهر با انبوه زباله از بین نرود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر