کد خبر: 63112 A

همگام با انتخابات شوراها/

امروز اسدالله عسگراولادی با حضور در فرمانداری در انتخابات شوراها ثبت‌نام كرد/ کاسه ساز تهیه کننده سینما، رحیم خاکی مدیر مسئول اسبق خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) و یکی از قاریان به نام کشور نیز امروز كاندیدای انتخابات شورا شدند.

ایلنا: اعضای شورای شهر تهران با حضور در فرمانداری تهران در انتخابات آتی شوراها شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز مهدی چمران، خسرو دانشجو، رسول خادم، مرتضی طلایی، معصومه آباد، علیرضا دبیر، حبیب کاشانی، حسن بیادی و عباس شیبانی با حضور در فرمانداری تهران رسما کاندیداتوری خود را برای دور چهارم شوراها اعلام کردند. این افراد همگی در لیست مهدی چمران برای دور بعد شوراها حضور خواهند داشت.

همچنین امروز اسدالله عسگراولادی عضو حزب موتلفه با حضور در فرمانداری در انتخابات شوراها ثبت‌نام كرد.در این بین از چهره های هنری  و فرهنگی اسامی افرادی همچون کاسه ساز تهیه کننده سینما، رحیم خاکی مدیر مسئول اسبق خبرگزاری قرآن ایران ایکنا و یکی از قاریان به نام کشور دیده می شود.

حبیب کاسه ساز در گفت وگو با ایلنا با بیان این که در لیست مهدی چمران برای دور بعد انتخابات شرکت می کنم از حضور سید جواد هاشمی و مصطفی زمانی به عنوان سایر کاندیداهای عرصه هنر برای دور بعد شوراها یاد کرد البته کاسه ساز این گفته را براساس شنیده های خود اعلام کرد.

همچنین محسن بهرامی مشاور اقتصادی شهردار تهران نیز امروز با حضور در فرمانداری برای دور بعد شورای شهر تهران ثبت نام كرد.

سایر اعضای شورای شهر تهران از جمله معصومه ابتکار، پروین احمدی نژاد، هادی ساعی، مسجد جامعی هنوز برای ثبت نام حضور نیافته‌اند. از بین اعضای کنونی محمدعلی نجفی رسما اعلام کرده است که برای دور چهارم شوراها به میدان نمی آید و حمزه شکیب نیز اگر چه مهدی چمران در گفت وگو با ایلنا از آمدن وی صحبت کرد اما براساس شواهد موجود وی نیز در دور بعد شوراها کاندید نمی شود.

همچنین سید مهدی نبی‌زاده سفیر سابق ایران در هند نیز با تکمیل شدن فرایند ثبت‌نام‌ اش برای انتخابات شورای شهر تهران اعلام کاندیدا توری کرد.

گفته می‌شود به احتمال زیاد وی در لیست چمران قرار دارد.

همچنین محمد محمدی دروازه بان اسبق تیم پرسپولیس نیز در انتخابات ثبت نام کرده است.

انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر