کد خبر: 66956 A

همزمان با حضور مادران و همسران شهید مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، حجت الاسلام امروی قائم مقام معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری و همچنین جمعی از مسوولان بنیاد شهید نیز در این مراسم حضور دارند.

ایلنا: همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) که مصادف با روز زن و مادر است، برج میلاد تهران از همسرانی که مادر شهید نیز هستند تقدیر و تجلیل می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، فرزاد هوشیار پارسیان مدیرعامل برج میلاد تهران با بیان این مطلب گفت: تجلیل و تکریم از مقام والای مادران و همسران شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مایه بقای انقلاب اسلامی است و برج میلاد تهران به عنوان مأذنه ایران اسلامی بر خود وظیفه می‌داند که همواره از مقام شامخ این عزیزان تقدیر و تجلیل کند.

وی افزود: با توجه به آنکه ۱۱ اردیبهشت ماه همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که روز مادر و روز زن است، درصدد هستیم تا از ۱۲۰ مادری که همسر و مادر شهید هستند با عنوان «مادران آسمانی» تجلیل و تقدیر شود.

به گفته هوشیار پارسیان، مولودی خوانی در وصف بانوی دو عالم، اهدای لوح و تندیس برج میلاد تهران به مادران و همسران شهید و آزاد کردن کبوتر به دست مادران شهید از جمله ویژه برنامه‌های شب ولادت دخت نبی اکرم است.

مدیرعامل برج میلاد تهران تصریح کرد: همزمان با حضور مادران و همسران شهید مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، حجت الاسلام امروی قائم مقام معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری و همچنین جمعی از مسوولان بنیاد شهید نیز در این مراسم حضور دارند.

به گزارش ایلنا، مراسم مادران آسمانی ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ تا۲۲ در گنبد آسمان برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر