کد خبر: 6709 A

لاریجانی:

پروژه باغ موزه دفاع مقدس از دقت خوبی برخوردار است و توانسته‌اند حوادث مختلف را با دقت و ظرافت به نمایش بگذارند.

ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد شهرداری تهران بسیار خوب بوده و سیمای شهر تهران چه در مناطق جنوب و شمال و چه در مناطق غرب و شرق، کاملا تغییر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی لاریجانی در حاشیه افتتاح باغ موزه دفاع مقدس با بیان این مطلب اظهار کرد: با ساخت باغ موزه دفاع مقدس، با هدایت و برنامه ریزی خوبی توانستند مسیر جنگ را برای کسانی که در کوران جنگ نبودند و امروز می‌خواهند به جنگ دقتی داشته باشند به نمایش بگذارند و از چگونگی آغاز جنگ و حوادث مختلفی که در جنگ موثر همه چیز را نشان دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه افرادی که در جنگ حضور داشتند بر ساخت باغ موزه نظارت کرده‌اند، این پروژه از دقت خوبی هم برخوردار است و توانسته‌اند حوادث مختلف را با دقت و ظرافت به نمایش بگذارند. لاریجانی تصریح کرد: پروژه باغ موزه دفاع مقدس از نظر تکنیکی خیلی ارزشمند است و از نظر دقت محتوایی نیز همین طور.

وی با بیان اینکه از دکتر قالیباف شهردار تهران که خودشان از فرماندهان جنگ بودند تشکر می‌کنم که میراث خوبی را در ایران به یادگار گذاشتند گفت: این میراث، میراث زنده و پرتحرکی برای جوانان ما خواهد بود تا درک ملموسی از جنگ را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که فعالیت‌های عمرانی شهرداری تهران را طی چند سال اخیر چگونه می‌بینید گفت: عملکرد شهرداری تهران بسیار خوب بوده و من فکر می‌کنم سیمای شهر تهران کاملا تغییر کرده است. چه در مناطق جنوب و شمال و چه در مناطق غرب و شرق، کارهای بسیار ارزشمند صورت گرفته است.

باغ موزه دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر