کد خبر: 67674 A

خودروهای عبوری غرب به شرق می‌توانند برای ادامه مسیر از طریق خیابان جیحون به خیابان مالک اشتر در جنوب وارد شوند و همچنین از تقاطع خیابان کارون به خیابان هاشمی در شمال استفاده کنند.

ایلنا: ‌ همزمان با اجرای عملیات فاز دوم طرح تعریض خیابان امام خمینی (ره) مسیر تردد خودرو‌ها حد فاصل خیابان قصرالدشت تا خیابان کارون برای اجرای عملیات عمرانی به طور موقت یکطرفه می‌شود.

به گزارش ایلنا، فرامرز عظیمی شهردار منطقه ۱۰ با اعلام این خبر گفت: به منظور تسریع در اجرای عملیات عمرانی فاز دوم تعریض خیابان امام خمینی (ره) با اعمال تدابیر ویژه ترافیکی مسیر غرب به شرق این معبر حدفاصل خیابان قصرالدشت تا خیابان کارون به طور موقت مسدود و تردد خودرو‌ها از طریق مسیر جایگزین امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: خودروهای عبوری غرب به شرق می‌توانند برای ادامه مسیر از طریق خیابان جیحون به خیابان مالک اشتر در جنوب وارد شوند و همچنین از تقاطع خیابان کارون به خیابان هاشمی در شمال استفاده کنند.

شهردار منطقه در بخش دیگری از سخنانش از کاهش ۶۰ درصدی ترافیک تقاطع خیابان‌های امام خمینی (ره) و جیحون خبر داد و تصریح کرد: با اجرای عملیات اصلاح هندسی و حذف چراغ راهنمایی، ترافیک این معبر به طور محسوسی کاهش یافته است.

شهردار منطقه ضمن تاکید بر مشارکت مردمی در پیشبرد اهداف مدیریت شهری تصریح کرد: از شهروندان محترم منطقه بابت تحمل مشکلات به وجود آمده در اجرای طرح که با سعه صدر و حمایت و یاری خود سهم به سزایی در عمران و آبادانی شهر دارند سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم به عنوان خدمتگزاران مردم گام‌های اساسی را در تحول نظام خدمات رسانی و توسعه امور عمرانی منطقه برداریم.

شهرداری منطقه 10
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر