کد خبر: 69371 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

سه دستگاه خودرو پرشیا، ۲۰۶ و پراید بامداد امروز در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت بر روی پل شهران با یکدیگر برخورد می‌کنند که پس از اطلاع ایستگاه ۷۴ آتشنشانی به محل اعزام می‌شود.

ایلنا: ‌سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مرگ راننده پراید در سانحه تصادف رانندگی سه خودرو در بامداد امروز خبرداد
سید جلال ملکی در گفت‌و‌گو با ایلنا از تصادف سه خودرو در ساعت ۲ و ۳۹ دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: سه دستگاه خودرو پرشیا، ۲۰۶ و پراید بامداد امروز در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت بر روی پل شهران با یکدیگر برخورد می‌کنند که پس از اطلاع ایستگاه ۷۴ آتشنشانی به محل اعزام می‌شود.

وی ادامه داد: سه خودرو با شدت به یکدیگر برخورد کرده بودند و موجب شده بود تا رانندگان در داخل خودرو محبوس شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به اینکه نیروهای آتش‌نشانی با ایمن سازی محل، سرنشینان خودرو را خارج کردند تصریح کرد: در داخل خودروی پراید دو مرد وجود داشت که یک نفر از آن‌ها به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده بود و سرنشین دیگر نیز دچار آسیب دیدگی شدید شده بود.

ملکی همچنین تصریح کرد: ‌ راننده خودروی ۲۰۶ نیز دچار آسیب دیدگی شدید شده بود که پس از خروجش از خودرو به نیروهای اورژانس تحویل داده شد اما نیروهای ما اثری از راننده پرشیا پیدا نکرده‌اند گویا وی محل را ترک کرده بود.

ملکی با بیان اینکه علت حادثه توسط پلیس راهور اعلام می‌شود افزود: ‌ این ماموریت در ساعت ۳ و ۳۷ دقیقه پایان یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر