کد خبر: 69674 A

مسیل های زرگنده،مجتبایی،نیل، غیاثوند،پاکروان و کانال های حقانی،همت،دولت،خشایار،ولنجک، یار محمدی از جمله مسیل ها و کانال هایی برشمرد که طی این طرح پاکسازی شده اند.

ایلنا:‌ مسیل ها و کانال های شمال تهران طی یک طرح ضربتی لایروبی و پاکساز ی شد.

به گزارش ایلنا،رضا مددی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 با اعلام این مطلب گفت: این طرح به منظور پاکسازی و زیبایی منظر شهری و پیشگیری از هرگونه آبگرفتگی اجرا شده است و طی آن مسیل ها و کانال های سطح این منطقه به طول بیش از 24 هزار متر لایروبی و پاکسازی شد.

وی در ادامه با اشاره به زمان اجرای این طرح گفت: این طرح ضربتی از بیست و یکم دی ماه آغاز شده و تا نیمه اردیبهشت ماه ادامه داشته است.

مددی مسیل های زرگنده،مجتبایی،نیل، غیاثوند،پاکروان و کانال های حقانی،همت،دولت،خشایار،ولنجک، یار محمدی را از جمله مسیل ها و کانال هایی برشمرد که طی این طرح پاکسازی شده اند.

مددی یادآور شد: این عملیات با استفاده از امکانات و تجهیزاتی از جمله بالابر مکانیکی، خاور، کمپرسور،بیل شن کش و تجهیزات ایمنی فردی شامل طناب نجات، ماسک، کلاه ایمنی، چکمه، چراغ قوه و... اجرا شده است.

وی در ادامه طول کانال ها و مسیل های عبوری از سطح منطقه 3 را بالغ بر 24 هزار متر عنوان کرد که به صورت مستمر و روزانه لایروبی و پاکسازی می شوند و مسیل زرگنده، شهرزاد، نیل، غیاثوند و ولنجک را از مهمترین کانال های عبوری از سطح این منطقه ذکر کرد.

شهرداری منطقه 3
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر