کد خبر: 7245 A

یک انبار فرش به مساحت ۴۰۰مترمربع شامل انواع فرش و قالیچه دچار حریق شده بود که خسارت زیادی داشته است.

ایلنا: یکی از انبارهای فرش خیابان خیام تهران عصر پنجشنبه دچار آتش سوزی گسترده شد و چهار مامور آتش نشانی هم هنگام اطفای آن صدمه دیدند.

به گزارش ایلنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: ساعت ۳۱: ۱۵ دقیقه این حریق گسترده به ما اطلاع داده شد و به سرعت از هفت ایستگاه ماموران را همراه با چند خودروی پشتیبانی به محل اعزام کردیم.

ˈجواد ملکیˈ افزود: این آتش سوزی اینک اطفا شده و آتش نشانان در مرحله لکه گیری هستند.

وی تاکید کرد: بنا به گزارش‌ها این حریق در میان مردم هیچ مجروحی نداشته و تنها سه مامور آتش نشانی دچار دودزدگی و یک مامور دیگر دچار مصدومیت از قسمت پاشده که مراکز درمانی انتقال یافته است.

ملکی محل دقیق حریق را خیام شمالی ذکر کرد و افزود: یک انبار به مساحت ۴۰۰مترمربع شامل انواع فرش و قالیچه دچار حریق شده بود که خسارت زیادی داشته است.

وی افزود: وجود سقف شیروانی در این انبار کار اطفای حریق را سخت کرد زیرا در این شرایط شعله‌های آتش به اطراف گسترش می‌یابد.

ملکی افزود: چند دستگاه تانکر آب و دستگاه تنفسی در محل استقرار یافت تا به اطفای حریق بپردازند.

وی گفت: از آنجا که محل حریق در خیابان خیام بود و در بافت تاریخی بازار قرار نداشت، ماموران توانستند در کمترین زمان ممکن به محل اعزام شوند.

ملکی علت و میزان دقیق حادثه را به بعد موکول کرد.

چندی پیش نیز یکی از بازارهای مولوی در نزدیکی خیابان خیام دچار حریق شد که کار‌شناسان فرسودگی و رعایت نشدن استاندارد‌ها را علت این حوادث اعلام می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر