کد خبر: 74735 A

ترکی خبر داد؛

بودجه عمرانی استان تهران در سال 92، 410 میلیارد تومان و بودجه ملی استانی 7600 میلیارد تومان برآورد شده است/ هیچ دستگاهی بدهی سنوات و پاداش پایان خدمت كارمندان دولت را ندارد

ایلنا: معاون برنامه ریزی استانداری تهران با بیان اینكه تمامی بودجه جاری دستگاه های اجرایی استان تهران تخصیص یافته است، گفت: هیچ دستگاهی در سال 91 به بازنشستگان دولت بدهی ندارد.

به گزارش ایلنا، نعمت الله تركی در اولین جلسه شورای برنامه ریزی استان در سال 92، با اعلام جزئیات بودجه ای تهران گفت: 100 درصد تخصیص بودجه جاری استان تهران در سال گذشته محقق شد.

وی با توجه به محدودیت های منابع بودجه ای در سال گذشته اظهار داشت: 305 میلیارد تومان بودجه جاری دستگاه های اجرایی در سال 91 پیش بینی شده بود كه از این میزان بیش از 300 میلیارد تومان آن تخصیص یافت.

معاون برنامه ریزی استانداری تهران بخشی از بودجه جاری استان را بودجه اجتناب ناپذیر دستگاه های اجرایی شامل حقوق و حق بیمه كارمندان عنوان كرد و اشاره داشت: در بحث اضافه كار و هزینه های عمومی دستگاه های اداری هم با مدیریت دستگاه های اجرایی تخصیص 65 درصدی بودجه پیش بینی شده، و تخصیص هزینه اجتناب ناپذیر دستگاه ها نیز با مدیریت در استان تا بهمن ماه سال گذشته صورت گرفت.

هیچ دستگاهی بدهی سنوات و پاداش پایان خدمت كارمندان دولت را ندارد

تركی با عنوان جزئیات بودجه كارمندان دولت و پرداخت بدهی بازنشستگان دولت در سال 91 افزود: تمامی وجوهات بازنشستگان دولت تا پایان سال گذشته پرداخت شه و هیچ دستگاهی در این خصوص بدهی ندارد.

وی در ادامه با اشاره به بودجه 276 میلیارد تومانی عمرانی مصوب استان تهران گفت: از این مبلغ حدود 100 میلیارد تومان در سال گذشته تخصیص و به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

معاون برنامه ریزی استانداری تهران افزود: به طور میانگین 25 تا 27 درصد از بودجه عمرانی مصوب دستگاه های اجرایی استان تا پایان سال 91 تخصیص یافته است.

وی با تآكید بر اینكه در بودجه عمرانی استان نیز ضروریاتی را لحاظ كردیم،‌ تصریح كرد: بودجه 100 میلیاردی در مقایسه با بودجه 276 میلیاردی مصوب استان بودجه ای نیست اما در بودجه عمرانی محدودیت هایی داشته ایم كه با مدیریت و عملكرد مثبت توانستیم با درنظر گرفتن اولویت پروژه های نیمه تمام 3 هزار پروژه عمرانی را در دستور كار قرار دهیم.

تركی با اشاره به پیش بینی بودجه عمرانی در لایحه بودجه سال 92 استان، از افزایش بودجه عمرانی استان خبرداد و گفت: پیش بینی امسال نسبت به بودجه سال 91، 22.3 درصد افزایش بودجه جاری و برآورد بالای 1000 میلیارد تومان بودجه عمرانی را داریم.

وی بودجه عمرانی استان در سال 92 را 410 میلیارد تومان و بودجه ملی استانی را 7600 میلیارد تومان اعلام كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر