کد خبر: 75305 A

مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد:

در جهت تحقق سیاست مدیریت شهری در هوشمندسازی شهر، مراکز مکانیزه معاینه فنی هر روز به امکانات و تجهیزات بیشتری مجهز شده و مکانیزه‌تر می‌شوند.

ایلنا: مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: طی مراسم ویژه‌ای که صبح روز شنبه چهارم خرداد در مرکز معانیه فنی نیایش برگزار می‌شود، سیستم جدید دوربین‌های پلاک خوان مراکر معاینه فنی رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و تـرافیك شهرداری تـهران، سید علی رضوی افزود: با راه‌اندازی این سیستم تمام مکانیزه که پلیس راهور در آن مشارکت دارد، تطبیق اصالت خودرو از طریق اتصال به سامانه مرکزی پلیس امکان‌پذیر می‌شود.

وی ثبت عکس خودروها به همراه پلاک آن‌ها توسط دوربین‌های نصب شده در ورودی مراکز معاینه فنی و چاپ آن بر روی کارت جدید معاینه فنی را از ویژگی‌های این سیستم بر شمرد و اظهار کرد: در کارت‌های جدید علاوه بر بررسی اصالت مالکان خودرو و تصویر خودرو بر روی آن، گزارشی از وضعیت نتایج تست خودرو به زبان ساده و قابل فهم برای مراجعه‌کنندگان چاپ می‌شود.

رضوی با اعلام این که با راه‌اندازی این سیستم جریمه خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند از طریق ارتباط دوربین‌های پلاک خوان مراکز معاینه فنی و دوربین‌های نصب شده در سطح شهر امکان‌پذیر می‌شود، تصریح کرد: از جمله مزایای سیستم مذکور صرفه‌جویی در وقت مراجعه‌کنندگان با تعیین خط تست برای خودروهاست.

مدیر عامل ستاد مرکزی خودروهای تهران در پایان با تاکید بر این که با بهره‌برداری از این سیستم استعلام معاینه فنی خودروها از طریق اینترنت امکان‌پذیر می‌شود، خاطرنشان کرد: در جهت تحقق سیاست مدیریت شهری در هوشمندسازی شهر، مراکز مکانیزه معاینه فنی هر روز به امکانات و تجهیزات بیشتری مجهز شده و مکانیزه‌تر می‌شوند.

به گزارش ایلنا، سیستم جدید دوربین های پلاک خوان مراکز معاینه فنی طی مراسم ویژه‌ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک و رییس پلیس راهور تهران بزرگ طی آیین ویژه‌ای صبح روز شنبه چهارم خرداد در مرکز معاینه فنی نیایش رونمایی می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر