کد خبر: 75564 A

گلمکانی اعلام کرد:

ویژه برنامه های هفته بدون دخانیات با هدف افزایش آگاهی های عمومی در سطح مناطق 22 گانه پایتخت برگزار می شود و 8 خرداد ماه ویژه برنامه ای به همین مناسبت در کنار دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار خواهد شد.

ایلنا: مدیر کل سلامت شهرداری تهران با تشریح ویژه برنامه های هفته بدون دخانیات که از امروز 4 خرداد ماه آغاز و تا 10 خرداد ماه ادامه می یابد، گفت: ویژه برنامه های هفته بدون دخانیات با هدف افزایش آگاهی های عمومی در سطح مناطق 22 گانه پایتخت برگزار می شود و 8 خرداد ماه ویژه برنامه ای به همین مناسبت در کنار دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی گلمکانی در مورد ویژه برنامه های شهرداری تهران به مناسبت هفته جهانی بدون دخانیات گفت: در هفته بدون دخانیات که از امروز 4 خرداد ماه آغاز و تا 10 خرداد ماه ادامه دارد، برنامه های مختلفی در سطح مناطق 22 گانه تهران و سازمان های تابعه شهرداری برگزار می شود که شامل برنامه های آموزشی، همایش ها و نشست های علمی است.

وی ادامه داد: یکسری ویژه برنامه های هفته بدون دخانیات، برگزاری مسابقات با موضوع دخانیات و تورهای آموزشی در سطح شهر برنامه هایی است که با ظرفیت اعضاء کانون های پیشگیری از استعمال دخانیات در محلات با راهپیمایی نمادین و تجمع انسانی با موضوع دخانیات برگزار می شود که طی این راهپیمایی از افرادی که سیگار می کشند، سیگارها گرفته و گل اهدا می شود.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران در ادامه با بیان اینکه دفع نمادین سیگار و قلیان، برپایی ایستگاه های سلامت در برخی ایستگاه های مترو و میادین میوه و تره بار همراه با حضور مشاوره ها برای ترک سیگار اجرا می شود، اظهار کرد: دیگر اقدامات اداره کل سلامت شهرداری تهران به مناسبت هفته بدون دخانیات، افتتاح چند کلینیک ترک دخانیات با مشارکت خیرین و برپایی ایستگاه های سلامت و نمایشگاه های دهکده سلامت در مناطاق 22 گانه پایتخت است.

گلمکانی همچنین از برگزاری ویژه برنامه هفته بدون دخانیات، 8 خرداد ماه در کنار دریاچه شهدای خلیج فارس(دریاچه چیتگر) با هدف افزایش آگاهی های عمومی خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر