کد خبر: 77864 A

وجید نوروزی در گفت‌وگو با ایلنا:

مطرح كردن نقد بر عملكرد هشت ساله مدیریت شهری غیر‌اخلاقی است و عنوان کردن این موارد در زمان تبلیغات و انتخابات ریاست جمهوری عوام فریبی بیش نیست.

ایلنا: مشاور سابق معاون شهردار تهران و کاندیدای دور چهارم شورا‌ها، از تمامی اعضای کنونی و سایر داوطلبان دور چهارم شورا‌ها خواست تا اخلاق انتخاباتی را سرلوحه کارهای خود بداند و از نقد غیر منصفانه و بی‌مورد مدیریت شهری بپرهیزند.

وحید نوروزی در گفت‌و‌گوبا خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه اخلاق حلقه مفقوده بسیاری از فعالیت‌های انتخاباتی است، افزود: متاسفانه در این دوره انتخابات شاهد آن هستیم که از سوی جناح‌های مختلف نقدهای غیرمنصفانه‌ای انجام می‌شود که شائبه برانگیز است.

وی ادامه داد: برای نمونه در صحن علنی شورای شهر تهران این روز‌ها مباحثی از چگونگی روند مدیریت و عملکرد ۸ ساله مدیریت شهردار کنونی مطرح می‌شود که جای تعجب دارد. اینکه چگونه می‌شود دوستان یکباره احساس تکلیف می‌کنند که مواردی را از سر خدمت مطرح کنند.

مشاور سابق معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه مطرح کردن این نقدهای آنهم در زمان‌های پایانی مدیریت یک فرد چه معنایی غیر از نقد غیرمنصفانه دارد، گفت: وقتی که شخص مسئول دیگر فرصت اصلاح ضعف‌های خود را ندارد مطرح کردنشان در شرایط کنونی چه معنایی دارد؟! چرا دوستان دلسوز مردم در زمانی که فرصت به قدر کافی وجود داشت، لب از لب باز نمی‌کردند.

نوروزی که خود برای دور چهارم شورا‌ها داوطلب شده است، تصریح کرد: متاسفانه تنها برداشتی که می‌توان از اظهار نظر برخی از دوستان در شرایط کنونی درباره عملکرد مدیریت شهری داشت این است که تا دیروز به دنبال منافع شخصیشان سکوت کرده بودند.

وی با ابراز تاسف از اینکه اخلاق در فعالیت‌ها و تبلیغات انتخاباتی رنگ باخته است، تاکید کرد: ‌ مطرح کردن نقد بر عملکرد هشت ساله مدیریت شهری غیر اخلاقی است و عنوان این موارد در زمان تبلیغات و انتخابات عوام فریبی بیش نیست.

نورزی صراحتا اعلام کرد‌: در عرصه انتخابات آنچه دارای ارزش است رعایت اخلاق و موزاین اسلامی است. امیدوارم تمامی داوطلبان به این امر پای بند باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر