کد خبر: 782 A

همزمان با اقدامات آماده سازی شهر برای اجلاس غیر متعهد‌ها صورت گرفت:

نزدیک به ۵۶ درصد مسیرهای بزرگراهی شهر تهران در منطقه دو واقع بوده که از اهمیت بالایی برای برگزاری اجلاس غیر متعهد‌ها برخوردار است.

شهردار منطقه دو تهران با اشاره به اقدامات عمرانی – ترافیکی این منطقه برای برگزاری اجلاس غیر متعهد‌ها در تهران گفت: بیشترین روکش آسفالت شهر تهران در مسیرهای بزرگراهی در سطح مسیرهای منطقه دو تهران انجام شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران؛ «عابد ملکی» اظهارداشت: نزدیک به ۵۶ درصد مسیرهای بزرگراهی شهر تهران در منطقه دو واقع بوده که از اهمیت بالایی برای برگزاری اجلاس غیر متعهد‌ها برخوردار است.

وی افزود: از همین رو طی یکماه گذشته بیش از ۱۲ هزار تن آسفالت در سطح بزگراههایی چون چمران، شیخ فضل اله نوری و یادگار امام بخش شده و اقدامات عمرانی – ترافیکی لازم صورت گرفته است.

شهردار منطقه دو تهران به انجام ترمیم و همسطح سازی جداول در مسیرهای بزرگراهی منطقه اشاره کرد و گفت: همسطح سازی دریچه‌ها در مسیرهای بزرگراهی نیز به طور همزمان انجام شده و تنها در بزرگراه چمران، ۳۴ دریچه هم سطح سازی شده است.

ملکی به نصب سگندال‌های انهار در حاشیه بزرگراه شیخ فضل اله نوری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: احداث انهار در بزرگراه یادگار امام (ره) نیز از جمله اقدامات عمرانی صورت گرفته در منطقه است که درحدفاصل ایوانک تا بلوار مرزداران انجام شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر