کد خبر: 788 A

در منطقه ۲۰ صورت گرفت:

در این سمینار مطالب جامعی در خصوص پدافند غیرعامل، چگونگی مقابله با زلزله و بحران در لحظات اضطرار در این سمینار آموزشی بیان شد.

به منظور آشنایی و افزایش آمادگی اقشار مختلف شهروندان در زمان وقوع بحران سمینارآموزشی پدافند غیر عامل ویژه پرسنل کارخانه صنایع ذوب فلزات تهران در منطقه ۲۰ برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ محسن کریمی دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور آشنایی و افزایش آمادگی اقشار مختلف شهروندان سمینار آموزشی پدافند غیرعامل برای پرسنل صنایع ذوب فلزات تهران در این منطقه برگزار شد و این درحالی است که اصول پنج گانه پدافند غیرعامل شامل پایدارسازی زیرساخت‌ها، کاهش آسیب پذیری، تسهیل در مدیریت بحران، تداوم کارکردهای ضروری و تولید بازدارندگان دفاعی در برابر تهدیدات طبیعی و غیرطبیعی است.

وی با اشاره به اینکه پدافند غیر عامل استفاده بجا و مناسب ازاماکن و امکانات متناسب با شرایط اضطرار است تصریح کرد: در این سمینار مطالب جامعی در خصوص پدافند غیرعامل، چگونگی مقابله با زلزله و بحران در لحظات اضطرار در این سمینار آموزشی بیان شد.

کریمی در پایان افزود: این سمینار در راستای تشکیل شاخه معاونت پدافندغیر عامل درسازمان پیشگیری ومدیریت بحران شهر تهران در سال گذشته و برگزاری کارگاه‌های آموزشی امداد و نجات در اماکن و خودامدادی و دگر امدادی، برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر