کد خبر: 80774 A

مطبوعات و رسانه‌های الکترونیکی که تاکنون به هر نحوه اقدام به تبلیغ و معرفی نامزدهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی کشور کرده‌اند؛ طبق قانون از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه نمی‌توانند به معرفی و تبلیغ نامزدهای انتخاباتی بپردازند.

ایلنا: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور طی اطلاعیه شماره ۱۰ مدت فعالیت تبلیغات انتخاباتی برای کلیه نامزد‌ها را یکسان اعلام کرد.

به گزارش ایلنا متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمان الرحیم

به اطلاع می‌رساند طبق ماده ۶۱ از آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ماده ۶۲ از آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستا، از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه هرگونه تبلیغات انتخاباتی ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

در این قانون آمده است: «مدت فعالیت تبلیغات انتخاباتی برای کلیه نامزد‌ها یکسان است و (۸) روز قبل از روز اخذ رأی آغاز می‌گردد و تا (۲۴) ساعت قبل از روز اخذ رأی ادامه خواهد داشت.»

همچنین مطبوعات و رسانه‌های الکترونیکی که تاکنون به هر نحوه اقدام به تبلیغ و معرفی نامزدهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی کشور کرده‌اند؛ طبق قانون از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه نمی‌توانند به معرفی و تبلیغ نامزدهای انتخاباتی بپردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر