کد خبر: 80805 A

یکی از ویژگی های مهم و اساسی این پروژه حذف چراغ قرمز های سه تقاطع کردستان، کارگر و خیابان فتحی شقاقی، کاهش توقف حداقلی در ترافیک و در نهایت کاهش سطح آلاینده‌ها است.

ایلنا: شهردار منطقه 6 از اتمام مراحل پایانی پروژه بزرگراه گمنام – کردستان خبر داد و افزود: با توجه به اتمام عملیات عمرانی عرشه پل گمنام -کردستان تمامی بخش های این پروژه تکمیل شده و روز پنجشنبه بیست و سوم خرداد ماه این پروژه افتتاح می شود.

به گزارش ایلنا،  فخرالدین سلیمانی، شهردار منطقه پس از اعلام این خبر گفت: با بهره برداری از این مسیر تردد در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید گمنام به کردستان شمال به طور مستقیم صورت خواهد گرفت.

شهردار منطقه 6 با بیان اینکه اجرای تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه گمنام-کردستان و گمنام - کارگر موجب کاهش بار ترافیکی در این مسیرها شده و با تکمیل این پروژه تمامی چراغ های راهنمایی این محدوده حذف خواهد شدگفت: با اتمام مراحل اجرایی شامل بتن ریزی عرشه،نصب قطعات پیش ساخته،عایق بندی و آسفالت پل، تکمیل مسیرهای دسترسی هم سطح زیر پل و همچنین کانیو بندی و جدول گذاری مسیرهای دسترسی هم سطح زیر عرشه و اجرای کفپوش مسیرهای پیاده رو این پروژه بطور کامل به اتمام رسیده و شاهد بهره برداری آن در 23 خرداد خواهیم بود.

وی در ادامه بیان داشت: یکی از ویژگی های مهم و اساسی این پروژه حذف چراغ قرمز های سه تقاطع کردستان، کارگر و خیابان فتحی شقاقی، کاهش توقف حداقلی در ترافیک و در نهایت کاهش سطح آلاینده‌ها است.

شهردار منطقه 6 در پایان از صبر و بردباری شهروندان تهرانی و ساکنین منطقه جهت همراهی با مدیریت شهری در راستای احداث پروژه‌های عمرانی و اجتماعی منطقه به ویژه پروژه تقاطع های غیر همسطح گمنام – کردستان تشکر و قدر دانی كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر