کد خبر: 80833 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگو با ایلنا:‌

هشت نفر از ساکنان این ساختمان از طریق نردبان بیرون آورده می‌شوند و ده نفر باقی مانده نیز بعد از مهار آتش به سلامت از ساختمان خارج شدند.

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: بی‌دقتی در جوشکاری بر روی مخازن ساختمان قدیم موسسه همشهری را به آتش کشید.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به اینکه ساعت ۱۶: ۱۲ دقیقه ظهر امروز آتش سوزی در یک ساختمان ده طبقه اداری تجاری واقع در خیابان کریمخان مقابل ایرانشهر گزارش شد افزود: بلافاصله دو ایستگاه حریق و دو ایستگاه نجات به همراه خودروی تنفسی و بالابر در محل حاضر می‌شوند.

وی با بیان اینکه این ساختمان تا چهار ماه گذشته مربوط به موسسه همشهری بود تصریح کرد: هم اکنون ساختمان مذکور در اختیار اشخاص عادی و کار تجاری اداری در آن انجام می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره علت این حادثه گفت: در طبقه منهای دو این ساختمان کارگران در حال جوشکاری و تراشکاری روی مخزن گازوییلی بودند که به دلیل وجود گازوییل در مخزن آتش سوزی رخ می‌دهد و موجب می‌شود دود زیادی طبقات بالایی را فرا گیرد.

ملکی با اشاره به اینکه آتش نشانان ده نفر از ساکنین این ساختمان را به پشت بام هدایت می‌کنند گفت: هشت نفر دیگر نیز از طریق نرده‌بان بیرون آورده می‌شوند. آتش مهار و ده نفر باقی مانده نیز به سلامت از ساختمان خارج می‌شوند.

وی با بیان اینکه سه نفر از افراد حاضر در این ساختمان به دلیل دود غلیظ مصدوم شده بودند افزود: این افراد بلافاصله به عوامل اورژانس در محل تحویل و در‌‌ همان مکان درمان می‌شوند. حادثه بدون هیچ خسارت جانی ساعت ۴۷: ۱۳ دقیقه امروز به پایان می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر