کد خبر: 82737 A

همزمان با آغاز هفته المپیک درفرهنگ سرای رازی برگزار می شود؛

دریاچه 30 هزار مترمربعی بوستان رازی صبح جمعه 31 خرداد ماه همراه با برنامه های فرهنگی، ورزشی وتفریحی میزبان خانواده های تهرانی است.

ایلنا: جشنواره مسابقات ماهیگیری با مشارکت فرهنگ سرای رازی و هیئت ورزش های همگانی استان تهران در بوستان 43 هکتاری رازی برگزار می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رازی؛ دریاچه 30 هزار مترمربعی بوستان رازی صبح جمعه 31 خرداد ماه همراه با برنامه های فرهنگی، ورزشی وتفریحی میزبان خانواده های تهرانی است.

گفتنی است؛ در این ویژه برنامه که با هدف جذب مشارکت های عمومی و ایجاد شور و نشاط برگزار می شود؛ عموم شهروندان تهرانی به همراه اعضاء خانواده می توانند یک روز شاد و مفرح را درکنار دریاچه رازی در جنوب پایتخت تجربه کنند. مسابقه طناب کشی، جشنواره بادبادک ها همراه با جوایز ارزشمند برای نفرات اول تاسوم از دیگر بخش های برگزای این جشنواره خانوادگی است.

علاقمندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگ سرای رازی واقع در میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی؛مراجعه یا جهت كسب اطلاعات بیشتر با تلفن: 55409549 تماس گرفته و یا از سایت razi.farhangsara.ir بازدیدکنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر