کد خبر: 83015 A

این پروژه در زمینی به مساحت 49000متر مربع و با هدف روان سازی و کاهش بار ترافیکی در محورهای اصلی یاد شده احداث گردیده است.

ایلنا: مجموعه پل های رو گذر و زیر گذر چند سطحی تقاطع بزرگراه گمنام - کردستان روز شنبه اول تیرماه با حضور مدیران شهری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6 سلیمانی شهردار منطقه پس از اعلام این خبر گفت: پروژه یاد شده طی چند مرحله به اجرا در آمد که مرحله پایانی این پروژه هم اکنون با نصب عرشه پل گمنام - کردستان بصورت کامل به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: مرحله پایانی این پروژه هفته گذشته با نصب عرشه پل بصورت آزمایشی افتتاح گردید و روز شنبه پروژه یاد شده بصورت کامل با حضور شهردار تهران به بهره برداری خواهد رسید و شهروندان می توانند از این پس مسیرخیابان کارگر شمالی تا میدان سلماس و همچنین کارگر شمالی به بزرگراه کردستان شمال را بدون توقف در چراغ قرمز و در نهایت با کاهش قابل توجه توقف در ترافیک این مسیر طی نمایند.

سلیمانی در ادامه خاطر نشان ساخت: این پروژه در زمینی به مساحت 49000متر مربع و با هدف روان سازی و کاهش بار ترافیکی در محورهای اصلی یاد شده احداث گردیده است.

وی افزود: در شرایط کنونی ترافیک در برخی از نقاط اصلی شهر تهران به ویژه منطقه 6 با توجه به موقعیت خاص این منطقه و قرار گرفتن آن در حاشیه شمالی محدوده مرکزی شهر تهران باعث شده است این منطقه نه تنها دارای مشکلات حمل ونقل و تولید و جذب سفر خود بوده بلکه مشکلات و مسایل حمل و نقل عبوری نیز بر آن تحمیل شده است.

سلیمانی گفت: از این روی پس از مطالعات و پژوهشهای کارشناسی متعدد، پروژه احداث تقاطع غیر همسطح بزرگراه گمنام - کردستان در دستور کار منطقه قرار داده شد.

وی در ادامه با ارائه توضیحات بیشتر یاد آور شد: پروژه احداث تقاطع غیر همسطح بزرگراه گمنام - کردستان از دو پروژه مجزا شامل احداث زیرگذر بزرگراه گمنام - کردستان و پروژه پل رو گذر این مسیر تشکیل شد ه که بخش اول این پروژه به طول 416 متر به تفکیک دو رمپ شرقی و غربی به بهره برداری رسیده است.

سلیمانی گفت:مرحله دوم این پروژه با هدف دسترسی آسان مسیر تردد در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید گمنام به کردستان شمال با نصب عرشه روگذر به پایان رسیده و از این پس شهروندان می توانند به راحتی و بدون توقف در چراغ قرمز در این مسیر تردد کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر